logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Krętka Blada - Joanna Chmielewska
Krętka Blada
3.00 25
Bohaterka książki, Joanna Chmielewska, znajduje w domu dobrego znajomego i partnera z torów wyścigów konnych zwłoki dostojnika państwowego. Początkowy wstrząs szybko łagodzi myśl, że ofiarą morderstwa padł polityk, powszechnie kojarzony z przekrętami, wykorzystujący bezceremonialnie pełnienie... show more
Bohaterka książki, Joanna Chmielewska, znajduje w domu dobrego znajomego i partnera z torów wyścigów konnych zwłoki dostojnika państwowego. Początkowy wstrząs szybko łagodzi myśl, że ofiarą morderstwa padł polityk, powszechnie kojarzony z przekrętami, wykorzystujący bezceremonialnie pełnienie funkcji państwowych do prowadzenia nielegalnych interesów. Wdzięczna w głębi ducha przestępcy za dokonanie szlachetnego czynu, uwalniającego społeczeństwo od szubrawca, zawiadamia policję o zbrodni, przyrzekając sobie, że tym razem nie będzie prowadziła swojego prywatnego śledztwa.
Dochodzenie prowadzi podinspektor Robert Górski, bezkompromisowy, ambitny policjant, w przeszłości zdegradowany za niegodzenie się na tuszowanie przestępstw, dokonywanych przez ludzi związanych z elitą władzy. Tym razem również czeka go trudne zadanie, wiele wątków śledztwa prowadzi do ważnych polityków. Wspiera go przełożony i przyjaciel, inspektor Edward Bieżan. Obydwaj policjanci znają już tę niekonwencjonalną Chmielewską, której zamiłowanie do rozwiązywania zagadek kryminalnych i niezwykłe pomysły pomogły schwytać niejednego przestępcę.
Czy Joanna Chmielewska złamie dane sobie słowo i czy dzielnym policjantom uda się zakończyć dochodzenie mimo odgórnych prób tuszowania zbrodni?
show less
ISBN: 9788388791680 (8388791680)
Publisher: Kobra
Pages no: 360
Edition language: Polski
Series: Przygody Joanny (#24)
Bookstores:
Community Reviews
ChanLee
ChanLee rated it
1.0 Krętka Blada
2/10 - BARDZO SŁABA Nie podoba mi się. Nudna i mdła. Pierwsza książka pani Chmielewskiej i takie rozczarowanie.
Other editions (4)
On shelves
Share this Book
Need help?