logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Magazyn do czytania, nr 3 (30) / lipiec 2018 - Tokarczuk Olga
Magazyn do czytania, nr 3 (30) / lipiec 2018
by: (author)
Olga Tokarczuk – 5 rzeczy, których o niej nie wiecie, a warto; ile książek ukazuje się w Polsce, nad czym pracuje J.K. Rowling i kogo zaprosił Stephen King; jak się robiło bestsellery w Polsce; sezon z Frankensteinem; brata kocham jak żonę, twierdzi debiutant Daniel Magariel, autor rewelacyjnej... show more
Olga Tokarczuk – 5 rzeczy, których o niej nie wiecie, a warto; ile książek ukazuje się w Polsce, nad czym pracuje J.K. Rowling i kogo zaprosił Stephen King; jak się robiło bestsellery w Polsce; sezon z Frankensteinem; brata kocham jak żonę, twierdzi debiutant Daniel Magariel, autor rewelacyjnej powieści „Nasz chłopak”,w rozmowie z Michałem Nogasiem; Wojciech Orliński wyjaśnia, w czym zapomniany pisarz Stefan Grabiński był lepszy od swych zachodnich kolegów.

„Książki. Magazyn do czytania” to czasopismo dla miłośników literatury i wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się czyta. Na magazyn składają się m.in. wywiady, analizy, fragmenty nowych książek i przegląd 50 książek, które aktualnie czyta się na świecie. „Książki. Magazyn do czytania” jest mocnym dowodem na to, że o książkach można pisać i rozmawiać równie emocjonująco, interesująco, błyskotliwie i głęboko jak o życiu.
show less
Format: paperback
Publisher: Agora SA
Pages no: 92
Edition language: Polski
Category:
Contemporary
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Olga Tokarczuk
On shelves
Share this Book
Need help?