logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Maks i niespodzianki - Katarzyna Zychla
Maks i niespodzianki
by: (author)
"Świat Maksa” to pełne humoru historyjki o małym hipopotamie, który codziennie odkrywa, jak piękny ciekawy jest świat. Pomagają mu w tym kochająca mama i przyjaciele. Czy jesteście ciekawi, kim był dziwny stwór z Różowej Planety? A czy próbowaliście kiedyś bawić się w szukanie czarodziejskiego... show more
"Świat Maksa” to pełne humoru historyjki o małym hipopotamie, który codziennie odkrywa, jak piękny ciekawy jest świat. Pomagają mu w tym kochająca mama i przyjaciele.

Czy jesteście ciekawi, kim był dziwny stwór z Różowej Planety? A czy próbowaliście kiedyś bawić się w szukanie czarodziejskiego guzika? Co mogło wyrosnąć z tajemniczych nasionek hipopotama Maksa? Ta książeczka jest pełna niespodzianek!  

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1265
źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1265
show less
Format: papier
ISBN: 9788374378352
Publisher: Skrzat
Pages no: 32
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Katarzyna Zychla
Share this Book
Need help?