logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Odchudzanie - Fakty i Mity - Barbara Gawryluk
Odchudzanie - Fakty i Mity
by: (author)
2.00 10
Jak wiadomo, problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi ciała mają kobiety i mężczyźni, ludzie młodzi i starzy. Co dnia rano miliony ludzi stają przed lustrem i postanawiają zmienić swoje życie, redukując wagę. Może i Ty do nich należysz, a może tylko chcesz zrzucić dosłownie kilka kilogramów, żeby... show more
Jak wiadomo, problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi ciała mają kobiety i mężczyźni, ludzie młodzi i starzy. Co dnia rano miliony ludzi stają przed lustrem i postanawiają zmienić swoje życie, redukując wagę. Może i Ty do nich należysz, a może tylko chcesz zrzucić dosłownie kilka kilogramów, żeby czuć się lepiej.

Nie wiem, jakie masz doświadczenie z dietami i czy kiedykolwiek ich używasz. Być może próby te zwykle kończą się niepowodzeniem. Walka z nadwagą nigdy nie jest łatwa, a dodatkowo utrudniają ją błędne informacje na temat tego, co sprzyja odchudzaniu, a co je utrudnia. Ta książka ma za zadanie pomóc Ci pozbyć się błędnych przekonań dotyczących odchudzania, zrzucania zbędnych kilogramów i diet.  

źródło opisu: http://www.zlotemysli.pl/pub/odchudzanie-fakty-i-m...(?)
źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/images/blobs/5133/600x848.jpg
show less
Format: ebook
Publisher: zlotemysli.pl
Pages no: 55
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Barbara Gawryluk
Share this Book
Need help?