logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Przybrana córka - Jadwiga Courths-Mahler
Przybrana córka
by: (author)
3.00 5
Dziedziczka wielkiej fortuny, Klaudyna Steinbrecht, wychodzi za mąż za ubogiego malarza, Henryka Lossena. Choć oboje bardzo się kochają, ich życie staje się pasmem udręczeń. Henryk nie mogąc znieść wybuchów zazdrości Klaudyny, odchodzi od niej na zawsze. Po dwudziestu latach Klaudyna przyjmuje do... show more
Dziedziczka wielkiej fortuny, Klaudyna Steinbrecht, wychodzi za mąż za ubogiego malarza, Henryka Lossena. Choć oboje bardzo się kochają, ich życie staje się pasmem udręczeń. Henryk nie mogąc znieść wybuchów zazdrości Klaudyny, odchodzi od niej na zawsze. Po dwudziestu latach Klaudyna przyjmuje do swojego domu pannę do towarzystwa. Okazuje się,że młoda dziewczyna jest córką Henryka. Klaudyna dowiaduje się od niej, że Henryk do ostatniej chwili życia nie przestał jej kochać. Sympatia do Bryty przeradza się w matczyną miłość. Klaudyna ujawnia dziewczynie swoją przeszłość.
Tymczasem o względy Bryty ubiegają się Teodor i Herbert. Bryta wybiera tego drugiego, co wywołuje zazdrość i chęć zemsty na rywalu. Teodor budzi w sercu Bryty podejrzenie, że jej mąż, Herbert, ożenił się z nią dla majątku.
Czy to możliwe, aby ukochany mąż ją oszukał? Czy powtórzy się historia Klaudyny?  

źródło opisu: okładka
źródło okładki: www.archiwumallegro.pl
show less
Format: papier
ISBN: 838539737X
Publisher: Akapit
Pages no: 184
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Jadwiga Courths-Mahler
On shelves
Share this Book
Need help?