logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ręka mistrza - Stephen King
Ręka mistrza
by: (author)
4.36 55
Edgar Freemantle w ciężkim wypadku samochodowym traci rękę i zdrowe zmysły. Nękany niekontrolowanymi napadami szału, musi zacząć życie od początku. Za radą psychologa wyrusza na Duma Key, olśniewająco piękną i odludną wyspę na wybrzeżu Florydy, należącą do sędziwej Elizabeth Eastlake. Wynajmuje... show more
Edgar Freemantle w ciężkim wypadku samochodowym traci rękę i zdrowe zmysły. Nękany niekontrolowanymi napadami szału, musi zacząć życie od początku. Za radą psychologa wyrusza na Duma Key, olśniewająco piękną i odludną wyspę na wybrzeżu Florydy, należącą do sędziwej Elizabeth Eastlake. Wynajmuje tam dom, wiedząc tylko jedno: chce rysować. Tworzone z chorobliwą pasją obrazy Edgara są owocem talentu, nad którym stopniowo przestaje mieć kontrolę. Kiedy tragiczne dzieje rodziny Eastlake’ów zaczynają wyłaniać się z mroków przeszłości, nieposkromiona moc dzieł Freemantle’a objawia swe coraz bardziej przerażające i niszczycielskie możliwości.  

źródło opisu: Prószyński i S-ka, 2008
źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Reka_mistrza-p-29948-.html
show less
Format: papier
ISBN: 9788376480459
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 640
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Światy z półki
Światy z półki rated it
4.0 Ręka mistrza
Chyba jedyna książka Kinga, która mi się podoba. Na początku strasznie mi się ją czytało - nie było prawie żadnej akcji, tylko typowe opisy zycia. Potem jednak tryby zaczęły się szybciej obracać... A zakończenie to cudo.
andrzejbernat92
andrzejbernat92 rated it
5.0 Ręka mistrza
Wspaniała książka!
Other editions (3)
Books by Stephen King
On shelves
Share this Book
Need help?