logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Requiem otchłani - Maxime Chattam
Requiem otchłani
by: (author)
3.33 15
Uciekając przed wspomnieniami o terroryzującym Paryż podczas Wystawy Światowej z 1900 roku przestępcy, pisarz Guy de Timée i Faustine, piękna kurtyzana, znajdują schronienie w zamku położonym w regionie Vexin. Tam jednak coś, czego nie sposób nazwać słowami, w bestialski sposób masakruje całe... show more
Uciekając przed wspomnieniami o terroryzującym Paryż podczas Wystawy Światowej z 1900 roku przestępcy, pisarz Guy de Timée i Faustine, piękna kurtyzana, znajdują schronienie w zamku położonym w regionie Vexin. Tam jednak coś, czego nie sposób nazwać słowami, w bestialski sposób masakruje całe rodziny, a cień mrocznej kreatury snuje się po okolicznych polach.
Dręczony przez osobiste demony, zafascynowany Złem, Guy de Timée rusza tropem morderczej istoty, usiłując zgłębić najskrytsze zakamarki ludzkiej psychiki.
W tym samym czasie Paryż pada ofiarą tajemniczych zjawisk: z muzeów znikają mumie, w niewyjaśnionych okolicznościach giną spirytyści, a w kręgach okultystycznych aż wrze od najdziwniejszych plotek.  

źródło opisu: Sonia Draga, 2013
źródło okładki: www.soniadraga.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375086843
Publisher: Sonia Draga
Pages no: 488
Edition language: Polski
Series: Dyptyk czasu (#2)
Bookstores:
Community Reviews
EpidermaS
EpidermaS rated it
Kolejne spotkanie z Chattamem. Tym razem nadeszła pora na zmierzenie się z „Requiem otchłani”, czyli drugą i ostatnią częścią „Dyptyku czasu”. Być może pamiętacie, że „Upiorny zegar” nie za bardzo przypadł mi do gustu. W zasadzie „nie przypadł mi do gustu” to zbyt ugłaskane słowa. Jedynka rozczarowa...
Books by Maxime Chattam
On shelves
Share this Book
Need help?