logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Russian Impossible - Eugeniusz Dębski
Russian Impossible
by: (author)
2.50 10
To już nie rutynowa akcja. W Sankt Petersburgu trwają bezpardonowe i okrutne ataki na milicję. Zamachowcy ostrzeliwują z karabinów maszynowych samochody patrolowe. Płoną posterunki, obrzucone koktajlami Mołotowa. A na dodatek ktoś porwał córki kapitana Sukonina, który kieruje polsko-rosyjskim... show more
To już nie rutynowa akcja. W Sankt Petersburgu trwają bezpardonowe i okrutne ataki na milicję. Zamachowcy ostrzeliwują z karabinów maszynowych samochody patrolowe. Płoną posterunki, obrzucone koktajlami Mołotowa. A na dodatek ktoś porwał córki kapitana Sukonina, który kieruje polsko-rosyjskim zespołem śledczym.

Zdesperowany kapitan i jego partner, Kamil „Moherfucker” Stochard, spotykają się z Niebieskim Krukiem, carem przestępczego świata.

Ale czy ta decyzja się opłaci?
Czy cena za jego pomoc nie będzie zbyt wysoka?
Czy kapitan zobaczy jeszcze swoje ukochane córki?

Bohaterowie mają przeciwko sobie szczyty rosyjskich władz, świeckich i cerkiewnych. A także Cthulu oraz jego magiczny pomiot — guimony.  

źródło opisu: Agencja Wydawnicza Runa, 2011
źródło okładki: http://www.runa.pl/ksiazki/125-RUSSIAN-IMPOSSIBLE.html
show less
Format: papier
ISBN: 9788389595805
Pages no: 368
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Rick's Cafe
Rick's Cafe rated it
2.5 Russian Impossible
W sumie nie wiem po co czytam kolejne części tek książki. Chyba tylko z przyzwyczajenia i z chęci poznania wreszcie zakończenia. Ale na to się póki conie zapowiada. Ksiązka bardzo chaotyczna, zresztą jak i pozostałe, ale przy tamtych jakos tak tego nie odczuwałem. W niektórych momentach ciezka do zr...
Books by Eugeniusz Dębski
On shelves
Share this Book
Need help?