logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Samsara. Na drogach, których nie ma - Tomek Michniewicz
Samsara. Na drogach, których nie ma
3.90 25
Książka podróżnicza, jakiej jeszcze nie było! Przedziera się przez dżunglę, łapie jadowite węże, zakrada się do obozu partyzantów, tropi przemytników dzieł sztuki i... świętych mężów, którzy potrafią cofnąć czas. Nie omija też utartych szlaków – zwiedza azjatyckie metropolie i ruiny dawnych... show more
Książka podróżnicza, jakiej jeszcze nie było!

Przedziera się przez dżunglę, łapie jadowite węże, zakrada się do obozu partyzantów, tropi przemytników dzieł sztuki i... świętych mężów, którzy potrafią cofnąć czas. Nie omija też utartych szlaków – zwiedza azjatyckie metropolie i ruiny dawnych królestw albo wyleguje się pod palmami, popijając sok z kokosa.
Świat można oglądać przez przyciemnione szyby limuzyny albo z dachu rozklekotanego autobusu. Tomek Michniewicz woli to drugie – pakuje plecak, kupuje bilet i rusza w nieznane, by przeżyć niesamowitą przygodę!

Samsara. Na drogach, których nie ma to fascynująca opowieść Tomka o jego podróży po Azji – pełnej niebezpieczeństw, zaskakujących zdarzeń i ciekawych ludzi. Opowieść napisana ze swadą, rozbrajającym humorem, ale i dystansem do siebie. A także poradnik, jak w taką wyprawę wyruszyć samemu.  

źródło opisu: Otwarte, 2012
show less
Format: papier
ISBN: 9788375150650
Publisher: Otwarte
Pages no: 360
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
olgatrzepiecinska
olgatrzepiecinska rated it
4.0 Samsara. Na drogach, których nie ma
Przesłuchałam audiobook.Historie ciekawe, lektor porządny (pomylił się chyba tylko ze dwa razy na całość, więc jestem skłonna wybaczyć mu, że zamiast "penne" mówi "pene" - co po włosku znaczy hmm... coś zupełnie innego niż makaron).Miło się słuchało w tramwaju codziennie.
Other editions (4)
On shelves
Share this Book
Need help?