logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Szkicownik - Michał Śledziński
Szkicownik
by: (author)
Postaci Michała Śledzińskiego – znanego również jako Śledziu – przedstawiać nikomu nie trzeba. Pochodzący z Bydgoszczy twórca zapisał się złotymi zgłoskami w historii rodzimego komiksu, chociażby legendarnym magazynem "Produkt", ukazującą się tam serią Osiedle Swoboda czy dwoma (póki co) albumami... show more
Postaci Michała Śledzińskiego – znanego również jako Śledziu – przedstawiać nikomu nie trzeba. Pochodzący z Bydgoszczy twórca zapisał się złotymi zgłoskami w historii rodzimego komiksu, chociażby legendarnym magazynem "Produkt", ukazującą się tam serią Osiedle Swoboda czy dwoma (póki co) albumami z serii Na szybko spisane. I mało kto spodziewa się chyba, że na tym koniec?

W drugim "Szkicowniku" bierzemy na warsztat właśnie dorobek Śledzia. Na ponad stu stronach znajdziecie setki szkiców ze znanych już komiksów rednacza "Produktu", zapowiedzi kolejnych albumów, niezrealizowane projekty, pomysły, rysunki dla magazynów, ilustracje do gier. A także wiele, wiele więcej. Wszystko to okraszone licznymi komentarzami Śledzińskiego, który i w tej materii udowadnia, że jest prawdziwym mistrzem.

Oprócz rysunków, szkiców, konceptów postaci czy plansz, w "Szkicowniku" znalazł się wywiad z twórcą (przeprowadzony przez Tomasza Pstrągowskiego) i możliwie jak najbardziej kompletna bibliografia Śledzia. Oraz premierowy komiks. Krótki, lecz zabawny. Serio.  

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/szkicownik/2
źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/szkicownik/2,okladka
show less
Format: papier
Publisher: ATY
Pages no: 132
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Michał Śledziński
Share this Book
Need help?