logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Troll zagłady - David Weber
Troll zagłady
by: (author)
3.00 5
Powieść D. Webera dziejąca się współcześnie. Bohaterem jest oficer US Navy Richard Aston, który wypłynął żaglówką na Atlantyk. W zasięgu wzroku miał amerykański lotniskowiec atomowy wraz z okrętami osłony, który został nagle zaatakowany przez UFO lecące z prędkością 17 Machów. A potem wyłowił... show more
Powieść D. Webera dziejąca się współcześnie. Bohaterem jest oficer US Navy Richard Aston, który wypłynął żaglówką na Atlantyk. W zasięgu wzroku miał amerykański lotniskowiec atomowy wraz z okrętami osłony, który został nagle zaatakowany przez UFO lecące z prędkością 17 Machów. A potem wyłowił kapsułę ratunkową z pilotem tegoż UFO, którym okazała się niezwykle atrakcyjna niewiasta i wtedy zaczęło się robić naprawdę ciekawie.
David Weber to jedna z największych gwiazd światowej fantastyki, znany przede wszystkim z doskonałych cykli militarnej SF (Honor Harrington, Starfire). Łączny nakład jego książek przekroczył już siedem milionów egzemplarzy, a kilkanaście tytułów trafiło na listę bestsellerów New York Timesa.
show less
Format: papier
ISBN: 9788375102864
Publisher: Rebis, Dom Wydawniczy Sp. z o.o.
Pages no: 400
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by David Weber
On shelves
Share this Book
Need help?