logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Trzej bracia - Nora Roberts
Trzej bracia
by: (author)
3.57 35
Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów Daniel, senior rodu MacGregorów, wydał już szczęśliwie za mąż trzy najstarsze wnuczki. Teraz uznał, że nadeszła pora, by na ślubnym kobiercu stanęli także jego przystojni wnukowie. Młody Daniel, Duncan i Yan wciąż... show more
Opowieść o życiu i miłosnych perypetiach członków szkockiego rodu MacGregorów Daniel, senior rodu MacGregorów, wydał już szczęśliwie za mąż trzy najstarsze wnuczki. Teraz uznał, że nadeszła pora, by na ślubnym kobiercu stanęli także jego przystojni wnukowie. Młody Daniel, Duncan i Yan wciąż trwają w kawalerskim stanie i wcale niespieszno im do żeniaczki. Stary MacGregor nie byłby jednak sobą, gdyby nie umiał znaleźć odpowiednich kobiet, które potrafiłyby skusić, uwieść i doprowadzić do ołtarza tych upartych młodzieńców. Jak zwykle ma w zanadrzu chytry plan i wprowadza go w życie. Siedząc w fotelu ze szklaneczką whisky z upodobaniem obserwuje, jak nieświadomi niczego młodzi ludzie scena po scenie realizują napisany przez niego scenariusz... Losy sióstr Daniela, Duncana i Yana poznacie w książce ?Trzy siostry?
show less
Format: papier
ISBN: 9788323856443
Publisher: Harlequin
Pages no: 464
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
jagusgda
jagusgda rated it
3.0 Trzej bracia
Zdecydowanie lepsza niż "Trzy siostry". Mimo powielanego schematu historii opisanych tu i w "Trzech siostrach", całkiem fajnie się czyta.
smag
smag rated it
4.0 Trzej bracia
Skończyłam jedynie Daniela. Do dwóch pozostałych z pewnością wrócę w najbliższym okresie.
esterakram
esterakram rated it
4.0 Trzej bracia
Świetna książka. Uśmiałam się z podchodów dziadka MacGregora :) Przyjemnie się czytało.
Other editions (5)
Books by Nora Roberts
On shelves
Share this Book
Need help?