logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wakacje z gangsterem - Barbara Ciwoniuk
Wakacje z gangsterem
3.50 10
To miały być najgorsze wakacje w życiu Gabi… spędzone z dala od przyjaciół, w rodzinnej wsi ojca, bez internetu. Jak długo da się wytrzymać w takim miejscu? Cóż… da się, jeśli w sklepie pracuje sympatyczny chłopak, w pobliżu rozbije się przystojny gangster, a w małej społeczności aż kotłuje się... show more
To miały być najgorsze wakacje w życiu Gabi… spędzone z dala od przyjaciół, w rodzinnej wsi ojca, bez internetu. Jak długo da się wytrzymać w takim miejscu?

Cóż… da się, jeśli w sklepie pracuje sympatyczny chłopak, w pobliżu rozbije się przystojny gangster, a w małej społeczności aż kotłuje się od wzajemnych uraz i sekretów.

Choć odcięta od świata wioska wydaje się marną scenerią do przeżycia wielkiej przygody i pierwszego uczucia, tu spędzonych wakacji Gabi z pewnością nigdy nie zapomni.  

źródło opisu: http://www.wyd-literatura.com.pl/
źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788376722276
Publisher: Literatura
Pages no: 272
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
PijanaPoMalinach
PijanaPoMalinach rated it
3.5 Wakacje z gangsterem
Bardzo dobra młodzieżówka. Nie spodziewałam się tego, że tak mnie zaciekawi i nie będę mogła się od niej oderwać. Znajdziemy tu mafię, porachunki gangsterskie, będzie naprawdę strasznie. Oprócz tego książka opowiada o zwykłych problemach: pierwsza miłość, nieśmiałość, fascynacja dużo starszym mężczy...
Other editions (3)
On shelves
Share this Book
Need help?