logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Wilq Superbohater: Tłuc buców! - Tomasz Minkiewicz, Bartosz Minkiewicz
Wilq Superbohater: Tłuc buców!
by: (author) (author)
Motto: ''Teraz Wilq to skrzyżowanie Asteriksa z pitbullem'' Alc-man w kolejnej, nienarysowanej jeszcze historii Właśnie wydaliśmy 10 album komiksu Wilq Superbohater - ''TŁUC BUCÓW!'' Jeśli jesteście choć trochę poirytowani, że nastąpiło to tak późno, to bardzo dobrze. Irytacja to już tylko... show more
Motto:
''Teraz Wilq to skrzyżowanie Asteriksa z pitbullem''
Alc-man w kolejnej, nienarysowanej jeszcze historii

Właśnie wydaliśmy 10 album komiksu Wilq Superbohater - ''TŁUC BUCÓW!'' Jeśli jesteście choć trochę poirytowani, że nastąpiło to tak późno, to bardzo dobrze. Irytacja to już tylko krok do wspaniałej, prawdziwej wściekłości. Wściekłości stanowiącej sens życia i będącej głównym motywem najnowszego komiksu. W numerze 10 znajduje się bowiem ostatnia część ''Trylogii Ze Świata Województwa Opolskiego'' - ''tłuc buca''. Jest to ballada o wściekłości, wściekłości i jeszcze raz wściekłości. Wątki z wcześniejszych odcinków znajdują tu swoje rozwiązanie, a postacie stają do ostatecznej konfrontacji. Nie brak w niej też aktualnych obserwacji obyczajowych dotyczących piractwa komputerowego, życia studenckiego, życia krzyżackiego i alejek rowerowych. Pozostałe historie to równie dramatyczne przypowieści - jedna o zemście, zasadzce, zdradzie i pułapce, druga o zagrożeniu - jakżeby inaczej - arabskim.

Ale wszystkie te atrakcje przyćmiewa naprawdę wyjątkowe wydarzenie. W 10 albumie znajdziecie bowiem OSTATNI odcinek legendarnego komiksu ''Wyprawa na Ciemną Stronę Słońca''.

Bracia Minkiewicz  

źródło opisu: BM Vision, 2006
źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 8392496000
Publisher: BM Vision
Pages no: 40
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Tomasz Minkiewicz
Books by Bartosz Minkiewicz
Share this Book
Need help?