logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zabójcza fala - Douglas Preston, Lincoln Child
Zabójcza fala
by: (author) (author)
2.00 5
W 1695 roku budzący grozę, bezlitosny angielski pirat ukrył swój bezcenny skarb w podziemnych tunelach jednej z niewielkich wysepek u wybrzeży Maine. Przez trzy stulecia nikt nie był w stanie pokonać pułapek strzegących drogi do niewyobrażalnego bogactwa. Trzysta lat później zdeterminowany... show more
W 1695 roku budzący grozę, bezlitosny angielski pirat ukrył swój bezcenny skarb w podziemnych tunelach jednej z niewielkich wysepek u wybrzeży Maine. Przez trzy stulecia nikt nie był w stanie pokonać pułapek strzegących drogi do niewyobrażalnego bogactwa.
Trzysta lat później zdeterminowany poszukiwacz skarbów, dysponując milionowymi funduszami i nowoczesną technologią, wpada na trop sekretnych zapisków, które mogą pomóc w odkryciu tajemnicy Ragged Island.
Rozpoczyna się zakrojona na szeroką skalę operacja, ale drobne z początku trudności zaczynają się piętrzyć. Czy klątwa Ragged Island zostanie wreszcie przełamana, czy też genialny projektant z XVII wieku stworzył dzieło tak przemyślne i niesłychane, że potrafi oprzeć się nawet wynalazkom z odległej przyszłości?
Szef ekipy opętany marzeniem o odzyskaniu największego skarbu piratów jest gotów poświęcić wszystko, aby go zdobyć, a właściciel wyspy pragnie odkryć jej sekrety, by uporać się z dręczącymi go osobistymi demonami. Czy uda się odzyskać skarb i czym jest tajemniczy, bezcenny miecz świętego Michała, największy łup Krwawego Neda Ockhama?

[opis wydawcy]  
show less
Format: papier
ISBN: 9788361299707
Publisher: G+J
Pages no: 524
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
marczewek
marczewek rated it
3.0 Zabójcza fala
To moja trzecia książka duetu. Na początku zachwyciłem się Laboratorium, potem zawiodłem Reliktem a teraz hmm... trudno powiedzieć. Czytając Zabójczą falę od razu przypomniałem sobie Skarby grobowców, najtragiczniejszą książkę jak do tej pory czytaną w tym roku. W porównaniu do tamtej, ta to istne a...
Słowa, słowa, słowa
Słowa, słowa, słowa rated it
2.0 Zabójcza fala
Strasznie rozwleczona akcja... Nudy, nudy, nudy. W połowie robi się wreszcie ciekawiej, ale na krótko. Groza też jakaś nikła. Przemęczyłam tę książkę.
Other editions (1)
Books by Lincoln Child
Books by Douglas Preston
On shelves
Share this Book
Need help?