logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zamachowiec - Clive Cussler
Zamachowiec
by: (author)
4.00 10
Nowy bestseller Wielkiego Mistrza Przygody z cyklu Isaac Bell. Isaac Bell, bohater cyklu rozpoczętego bestsellerem Pościg, musi powstrzymać szaleńca, którego celem jest totalna destrukcja. 1907. Wysadzony w powietrze tunel kolejowy w Oregonie. Wykolejony pociąg pod Los Angeles. Seria... show more
Nowy bestseller Wielkiego Mistrza Przygody z cyklu Isaac Bell.

Isaac Bell, bohater cyklu rozpoczętego bestsellerem Pościg, musi powstrzymać szaleńca, którego celem jest totalna destrukcja.


1907. Wysadzony w powietrze tunel kolejowy w Oregonie. Wykolejony pociąg pod Los Angeles.

Seria tajemniczych katastrof, pożarów i eksplozji niszczy Southern Pacific Railroad. Żaden pociąg, żadna linia kolejowa na rozległym amerykańskim Zachodzie nie jest już bezpieczna. Tajemniczy zamachowiec uderza z zaskoczenia. Kimkolwiek jest i jakiekolwiek ma motywy, wie, jak siać zniszczenie.


Zdesperowany prezes kolei wynajmuje legendarną Agencję Detektywistyczną Van Dorna. Jej najlepszy agent – Isaac Bell szybko odkrywa, że zamachowiec planuje atak, jakiego jeszcze nie było. I jeśli nie powstrzyma go w porę, zagrożona będzie nie tylko kolej, lecz przyszłość całego kraju.  

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2013
źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788324147441 (8324147446)
ASIN: 8324147446
Publisher: Amber
Pages no: 416
Edition language: Polski
Series: Isaac Bell (#2)
Bookstores:
Community Reviews
marczewek
marczewek rated it
4.0 Zamachowiec
Pierwsza część serii z Isaakiem Bellem wyszła w 100% spod pióra Cusslera, kolejne natomiast dostały już swojego "współautora". Tym razem został nim Justin Scott, facet już niemłody, a i swego czasu Amber wydał kilka jego powieści. Pierwsza część cyklu bardzo mi się podobała, mimo że jakimś wielkim z...
Barbara1951
Barbara1951 rated it
Really good! ...although about 25% longer than it needed to be. I really like Issac Bell and his team. Some seem to see this series as just more Dirk/NUMA, but find it quite different. I love the history.
Books by Clive Cussler
On shelves
Share this Book
Need help?