logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Zamek z piasku, który runął - Stieg Larsson
Zamek z piasku, który runął
by: (author)
3.47 85
Trylogia „Millennium“ Stiega Larssona pobiła kolejny rekord sprzedaży. W niemal pięćdziesięciu krajach sprzedała się już w ponad 60 milionach egzemplarzy! Łączna sprzedaż wydań książkowych, e-booków i audiobooków przekroczyła już 700 tys. co daje Polsce 10. miejsce w Europie i 12. Na świecie! ... show more
Trylogia „Millennium“ Stiega Larssona pobiła kolejny rekord sprzedaży. W niemal pięćdziesięciu krajach sprzedała się już w ponad 60 milionach egzemplarzy! Łączna sprzedaż wydań książkowych, e-booków i audiobooków przekroczyła już 700 tys. co daje Polsce 10. miejsce w Europie i 12. Na świecie!
 
Trzecia i ostatnia część serii Millennium zaczyna się w miejscu, w którym kończy się Dziewczyna, która igrała z ogniem.
 Do izby przyjęć szpitala Sahlgrenska w Goeteborgu zostają przywiezione dwie ciężko ranne osoby. Jedną z nich jest Lisbeth Salander, poszukiwana listem gończym i podejrzana o podwójne morderstwo. Jest w ciężkim stanie, ma ranę postrzałową głowy, musi natychmiast być operowana. Druga ofiara to Alexander "Zala" Zalachenko – profesjonalny zabójca na usługach obcych służb specjalnych w tajemniczy sposób powiązany z Salander. Mikael Blomkvist sięga w skrywaną przeszłość Salander i pisze ważny tekst, który ma oczyścić nazwisko Lisbeth Salander i wywołać trzęsienie ziemi w rządzie, służbach bezpieczeństwa i całym kraju.
 
Trzecia, i ostatnia część trylogii Millennium – to bestsellerowa powieść, wywodząca się z najlepszej szwedzkiej tradycji fikcji i literatury kryminalnej: świetnie napisana, z trzymającą w napięciu fabułą i fascynującymi postaciami. Wyjątkowe zjawisko na światowym rynku literackim!
show less
Format: ebook
ISBN: 9788375542646
Publisher: Czarna Owca
Pages no: 569
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Czomper
Czomper rated it
4.0 Zamek z piasku, który runął
Odrobinę gorsza część od poprzednich. Zdecydowanie za mało Lisbeth, jednak książka ładnie spina całą historię w spójną całość ze zgrabnym zakończeniem.
Kwiat Paproci
Kwiat Paproci rated it
4.0 Zamek z piasku, który runął
Książka dobra, ale słaba (jak na Larssona), tzn. najsłabsza (moim zdaniem) z całej trylogii, a to z kilku powodów: - nie ma jednego głównego bohatera a kilku równorzędnych, - akcja rozszczepia się na różne osoby i miejsca, - watki szpiegowsko-polityczno-gospodarcze nudne dla mnie, najciekawsze były ...
Other editions (4)
Books by Stieg Larsson
On shelves
Share this Book
Need help?