logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
100 i więcej rzeczy, jakie kobiety powinny wiedzieć o mężczyznach - Lisa Sussman
100 i więcej rzeczy, jakie kobiety powinny wiedzieć o mężczyznach
by: (author)
3.00 10
Chciałyście kiedyś zrozumieć ?męską gadkę?? O co mu chodzi, kiedy mówi: ?Zadzwonię?. Skąd macie wiedzieć, czy jest zakochany, czy właśnie chce dać nogę? Odkryjcie, dlaczego robi / mówi / myśli na swój jedyny, niepowtarzalny sposób.100 I WIĘCEJ RZECZY, JAKIE KOBIETY POWINNY WIEDZIEĆ O MĘŻCZYZNACH... show more
Chciałyście kiedyś zrozumieć ?męską gadkę?? O co mu chodzi, kiedy mówi: ?Zadzwonię?. Skąd macie wiedzieć, czy jest zakochany, czy właśnie chce dać nogę? Odkryjcie, dlaczego robi / mówi / myśli na swój jedyny, niepowtarzalny sposób.100 I WIĘCEJ RZECZY, JAKIE KOBIETY POWINNY WIEDZIEĆ O MĘŻCZYZNACH to niezbędny przewodnik po tajemniczym świecie mężczyzn. Dowiedz się, co naprawdę siedzi mu w głowie, poznaj jego lęki, fantazje, fiksacje i uświadom sobie, co się z nim dzieje. Bez względu na to, czy spotykacie się po raz pierwszy, czy omawiacie przygotowania do Wielkiego ?M?, książka ta pomoże ci odszyfrować ukryte w ?męskiej gadce? znaczenia i odkryć jego prawdziwe uczucia. Jeśli zastanawiasz się, czym kieruje się mężczyzna twojego życia i chcesz poznać jego prawdziwe oblicze, czytaj dalej...Lisa Sussman jest pisarką i dziennikarką. Zajmuje się poradnictwem seksualnym i partnerskim. Pisuje w wielu czasopismach kobiecych, w tym w ?Cosmopolitan? i ?Company?. Jest autorką Seksu w większym mieście, Sekspozycji: 100 i więcej naprawdę dogłębnych wskazówek oraz 100 i więcej sposobów na rzucenie faceta.
show less
Format: papier
ISBN: 9788360159682
Publisher: Vesper
Pages no: 96
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Piaff
Piaff rated it
3.0 100 i więcej rzeczy jakie kobiety powinny wiedzieć o mężczyznach
Zabawna książeczka z czasami celnymi spostrzeżeniami, czasami trochę przesadnymi wnioskami. Nic obowiązkowego, koniecznego, ot do 'czytnięcia' w wolnych 20 minutach :)
Books by Lisa Sussman
On shelves
Share this Book
Need help?