logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
2017 - Olga Sławnikowa
2017
by: (author)
1.00 10
Rosja, rok 2017. Dokładnie sto lat po rewolucji lutowej. Poeci i pisarze to gatunek na wymarciu, różnice klasowe z dnia na dzień się pogłębiają, a tajemne siły zamieszkujące legendarne Góry Ryfejskie mieszają w życiu ludzi. Profesor Anfiłogow, bogacz i cynik, organizuje ekspedycję, której celem... show more
Rosja, rok 2017. Dokładnie sto lat po rewolucji lutowej. Poeci i pisarze to gatunek na wymarciu, różnice klasowe z dnia na dzień się pogłębiają, a tajemne siły zamieszkujące legendarne Góry Ryfejskie mieszają w życiu ludzi. Profesor Anfiłogow, bogacz i cynik, organizuje ekspedycję, której celem jest odnalezienie bezcennych, od wieków poszukiwanych rubinów. Ta wyprawa obnaży bolesną prawdę o lekceważeniu matki natury przez człowieka oraz pokaże, do jakich nieszczęść może doprowadzić trudna do zaspokojenia chciwość.

Ze spuścizny wielkiej literatury rosyjskiej Olga Sławnikowa utkała niezapomniane dzieło - powieść przygodową z elementami science fiction oraz wątkiem romansowym. To opowieść o miłości, obsesji, morderstwie i o tym, jak dalece może posunąć się człowiek, by zdobyć to, czego naprawdę pragnie.  

źródło opisu: Sonia Draga, 2013
źródło okładki: www.soniadraga.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375086942
Publisher: Sonia Draga
Pages no: 480
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
kolegaliterat
kolegaliterat rated it
1.0 2017
Pomysłu wystarczyłoby na opowiadanie, ale na pewno nie na książkę. 2017 jest zbyt rozciągnięte i bardzo nudne.
Books by Olga Sławnikowa
On shelves
Share this Book
Need help?