logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
90 minut w niebie - Don Piper, Cecil Murphey
90 minut w niebie
by: (author) (author)
3.00 15
Don Piper wracał samochodem z konferencji. Miał wypadek - jego samochód został zmiażdżony przez wielką ciężarówkę, która nagle zjechała na zajmowany przez niego pas. Sanitariusze stwierdzili, że Piper poniósł śmierć na miejscu. Jego ciało leżało we wraku samochodu pozbawione życia - lecz w tym cz... show more
Don Piper wracał samochodem z konferencji. Miał wypadek - jego samochód został zmiażdżony przez wielką ciężarówkę, która nagle zjechała na zajmowany przez niego pas. Sanitariusze stwierdzili, że Piper poniósł śmierć na miejscu. Jego ciało leżało we wraku samochodu pozbawione życia - lecz w tym cz ... życia - lecz w tym czasie Piper doświadczał wspaniałości nieba, z respektem podziwiając jego piękno i słuchając niezwykłej muzyki.

Półtorej godziny po wypadku, w czasie gdy modlił się za niego pastor, Piper w cudowny sposób powrócił do życia na ziemi. Po jego nie dających się opisać słowami rozkoszach przebywania w niebie pozostało jedynie wspomnienie. Czekały go ponure miesiące rekonwalescencji, jego wyzdrowienie nie było pewne - przez co wiara Pipera została wystawiona na ciężką próbę. teraz dzieli się z Tobą swoją historią, która odmieniła jego życie.

90 minut w niebie pozwala nam ujrzeć w nadzwyczaj realistyczny sposób skrawek Bożej, niebiańskiej rzeczywistości. To książka, która dodaje otuchy dochodzącym do siebie ofiarom wypadków oraz ludziom opłakującym śmierć bliskiej osoby. Doświadczenia Dona Pipera w zasadniczy sposób odmieniły jego życie - odmienią i Twoje.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788375570762
Publisher: Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne
Pages no: 238
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Wśród marzeń
Wśród marzeń rated it
2.5
90 minut w niebie jest o człowieku, który na 90 minut był martwy i wtedy doświadczył nieba. Przynajmniej tak twierdzi.W książce opisuje on wypadek, swoją wizję nieba, powrót do zdrowia oraz jak, dzięki swojemu doświadczeniu mógł pomóc innym.Opis nieba to tylko trzy rozdziały. Reszta to właśnie wypad...
Other editions (1)
Books by Don Piper
Books by Cecil Murphey
On shelves
Share this Book
Need help?