logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Alicja w Krainie Liter. O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie kartki - Roland Topor
Alicja w Krainie Liter. O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie kartki
by: (author)
4.00 10
Pełna uroku książeczka o tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie kartki, świetnie oddaje ducha Topora jako pisarza i rysownika. Przenosząc przygody Alicji do Krainy Liter, autor dał wyraz swojej fascynacji grami językowymi oraz dziełem Lewisa Carrolla, któremu książka jest dedykowana. Zarówno... show more
Pełna uroku książeczka o tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie kartki, świetnie oddaje ducha Topora jako pisarza i rysownika.

Przenosząc przygody Alicji do Krainy Liter, autor dał wyraz swojej fascynacji grami językowymi oraz dziełem Lewisa Carrolla, któremu książka jest dedykowana. Zarówno jej przewrotna treść, jak i znakomite ilustracje są hołdem dla angielskiego pisarza. Pełna poezji, nostalgii za dzieciństwem i wcale nie czarnego humoru, "Alicja w Krainie Liter" będzie wymarzoną lekturą dla miłośników twórczości Rolanda Topora: wrażliwych literacko dzieci i tych dorosłych, którzy lubią poetykę nonsensu.  
show less
Format: papier
ISBN: 8388560727
Publisher: W.A.B.
Pages no: 64
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Kwiat Paproci
Kwiat Paproci rated it
4.0 Alicja w Krainie Liter. O tym, co Alicja odkryła po drugiej stronie kartki
Świetny jest antropomorficzny alfabet Topora. Alicja natomiast, a zwłaszcza jej imaginacja, przyprawiłaby o ból głowy konserwatywnych językoznawców. Jzezazizuzyzyzakukikekgsfdfgdsajhfgdjka.
Books by Roland Topor
On shelves
Share this Book
Need help?