logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Angel Sanctuary - 1 - Kaori Yuki
Angel Sanctuary - 1
by: (author)
4.00 10
Setsuna Mudo, z pozoru zwykły chłopak, skrywa mroczną tajemnicę - swoją rodzoną siostrę, Sarę od lat darzy miłością bynajmniej nie braterską. Pewnego dnia Setsuna dowiaduje się, że jest kolejnym wcieleniem duszy Alexiel, upadłej anielicy, która podczas wielkiej wojny na niebie i ziemi sprzeciwiła... show more
Setsuna Mudo, z pozoru zwykły chłopak, skrywa mroczną tajemnicę - swoją rodzoną siostrę, Sarę od lat darzy miłością bynajmniej nie braterską. Pewnego dnia Setsuna dowiaduje się, że jest kolejnym wcieleniem duszy Alexiel, upadłej anielicy, która podczas wielkiej wojny na niebie i ziemi sprzeciwiła się Bogu, za co została zapieczętowana w anielskim krysztale. Tymczasem tajemniczy wysłannik niebios wprowadza w życie projekt "Angel Sanctuary", prowadzący do zmartwychwstania brata bliźniaka Alexiel - Rociela.

Cry, demon pragnący przebudzenia Alexiel, Kira - starszy przyjaciel, któy wydaje się jednak coś ukrywać. Potężne anioły pragnące wykorzystać sytuację na ziemi dla własnych celów... Jak w tym chaosie odnajdzie się Setsuna? Czy magia Rociela zniszczy jego miłość do Sary?  

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2007
źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 8374710764
Publisher: Japonica Polonica Fantastica
Pages no: 392
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
lacerta
lacerta rated it
4.0 Angel Sanctuary - 1
Interesująca odskocznia od tradycyjnej książki. Ciekawa, chociaż poplątana fabuła. Wiele interesujących postaci i piękna kreska. Spodobał mi się typ humoru zawarty tutaj.
Books by Kaori Yuki
On shelves
Share this Book
Need help?