logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Ani Mru-Mru. O dwóch takich, co było ich trzech - Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Waldemar Wilkołek
Ani Mru-Mru. O dwóch takich, co było ich trzech
2.83 15
Życie kabareciarza nie jest do śmiechu. Najpopularniejsi showmani w Polsce zdradzają jak przetrwać w kraju pełnym absurdów i sprzeczności. Trzej muszkieterowie ostrego słowa opowiadają o antidotum na rzeczywistość - poczuciu humoru i uzależnieniu od śmiechu innych ludzi. Gdybyśmy byli... show more
Życie kabareciarza nie jest do śmiechu.

Najpopularniejsi showmani w Polsce zdradzają jak przetrwać w kraju pełnym absurdów i sprzeczności. Trzej muszkieterowie ostrego słowa opowiadają o antidotum na rzeczywistość - poczuciu humoru i uzależnieniu od śmiechu innych ludzi.

Gdybyśmy byli początkującym kabaretem, a któryś z nas zapomniałby skeczu, dwóch pozostałych zrobiłoby wszystko, żeby go uratować. Po piętnastu latach na scenie, gdy widzimy kolegę stojącego – umownie – nad takim wielkim szambem, to nas tak bawi, że po prostu trzeba podejść i go pchnąć. Zrobimy wszystko, żeby go pogrążyć.

Ostrzy jak brzytwa, na nikim i niczym nie zostawiają suchej nitki. A szczególnie na sobie… nawzajem. Jeśli jesteś na to gotowy, czytaj na własną odpowiedzialność.

Tylko Ani Mru-Mru...
show less
Format: paperback
ISBN: 9788380320253 (8380320255)
ASIN: 8380320255
Publisher: Wielka Litera
Pages no: 336
Edition language: Polski
Category:
Non Fiction, Humor
Bookstores:
Community Reviews
Słowa, słowa, słowa
Słowa, słowa, słowa rated it
2.0
Liczyłam na to, że ta książka będzie zabawna. Że po prostu pośmieję się, czytając ją. Cóż, to jedna z tych książek, przy lekturze której człowiek zastanawia się, po co powstała. Dowiedziałam się jedynie, że najnormalniejszy z nich trzech jest Waldemar Wilkołek, który nie gwiazdorzy, ma mądre spostrz...
Books by Michał Wójcik
Books by Marcin Piotr Wójcik
Books by Waldemar Wilkołek
On shelves
Share this Book
Need help?