logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Anielskie single - Dorothy Cummings
Anielskie single
by: (author)
5.00 10
„Faceci są kofeiną w cappucino życia” Dorothy Cummings pisze: „Kiedy w listopadzie 2006 roku zasiadłam do komputera, aby stworzyć blog na temat życia w pojedynkę, nie miałam pojęcia, dokąd zmierzam”. Rozwiedziona trzydziestopięcioletnia katoliczka zrozumiała, że musi rozeznać, jak służyć Bogu i... show more
„Faceci są kofeiną w cappucino życia”

Dorothy Cummings pisze: „Kiedy w listopadzie 2006 roku zasiadłam do komputera, aby stworzyć blog na temat życia w pojedynkę, nie miałam pojęcia, dokąd zmierzam”.
Rozwiedziona trzydziestopięcioletnia katoliczka zrozumiała, że musi rozeznać, jak służyć Bogu i ludziom jako „anielski singiel”, i chciała podzielić się swoim doświadczeniem z innymi wierzącymi dziewczynami. Postanowiła pozostać wierna zasadom moralnym swojej wiary bez względu na wszystko. Wkrótce samotni katolicy z całego świata zaczęli codziennie czytać jej blog.

Nawigując po burzliwym morzu ludzkich emocji, dotykając tematów takich jak: „Żadnego seksu w wielkim mieście”, „Samotność chodzi po ludziach” czy „Randki po dacie ważności”, Cummings opowiada, w jaki sposób osoba wierząca może poradzić sobie w wielu konkretnych sytuacjach codziennego życia singla oraz nie zagubić się w relacjach damsko-męskich.

Mądra, zabawna, a czasami wzruszająca książka Anielskie single przynosi zaskakująco świeże spojrzenie na rzeczywistość „samotnych-poszukujących”, pragnących wytrwać przy wyznawanych wartościach w społeczeństwie, w którym wszystko jest dozwolone.  

źródło opisu: http://homodei.com.pl/product_info.php?products_id=223
źródło okładki: http://homodei.com.pl/images/thumbnails/cummings_o...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788362579181
Publisher: Homo Dei
Pages no: 252
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Biała biblioteczka
Biała biblioteczka rated it
5.0 Życiowo o życiu
O byciu singlem z perspektywy singla, radościach i smutkach wynikających z życia w pojedynkę. Bez zbytniego patosu, ale i bez banalizowania tego tematu. Czyta się ekspresowo, książka raczej dedykowana kobietom. Mnie lektura sprawiła przyjemność, polecam nie tylko singlom, ale i ich bliskim.
Books by Dorothy Cummings
On shelves
Share this Book
Need help?