logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Artur i zemsta Maltazara - Luc Besson
Artur i zemsta Maltazara
by: (author)
Spokój Artura burzy wezwanie na pomoc wypisane na ziarenku ryżu dostarczonym przez pająka. Oznacza to bowiem, że Minimki są w niebezpieczeństwie! Nie ma wiec ani chwili do stracenia! Tymczasem ojciec chłopca postanawia wyjechać wcześniej, niż to było ustalone, i już niecierpliwi się, czekając na... show more
Spokój Artura burzy wezwanie na pomoc wypisane na ziarenku ryżu dostarczonym przez pająka. Oznacza to bowiem, że Minimki są w niebezpieczeństwie! Nie ma wiec ani chwili do stracenia!
Tymczasem ojciec chłopca postanawia wyjechać wcześniej, niż to było ustalone, i już niecierpliwi się, czekając na syna za kierownicą samochodu. Przerażony tym Artur zawiadamia o wszystkim dziadka Archibalda w nadziei, że ten go zastąpi i pomoże Minimkom. Chłopiec nie może bowiem znieść myśli, że życie Selenii jest zagrożone.
Dzieki pomocy psa Alfreda udaje mu sie uśpić czujność rodziców i wrócić w środku nocy do domu dziadków.
Zbliża się północ. Za chwilę promień ksieżyca padnie na lunetę Archibalda i otworzy przejście do krainy Minimków. Niestety, nadciąga chmura. Jeżeli zakryje ona księżyc, to Arturowi nie uda sie pomóc swoim przyjaciołom.  
show less
Format: papier
ISBN: 8323721432
Publisher: Egmont
Pages no: 128
Edition language: Polski
Bookstores:
Other editions (1)
Books by Luc Besson
On shelves
Share this Book
Need help?