logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Biblia Audio superprodukcja Stary i Nowy Testament - praca zbiorowa
Biblia Audio superprodukcja Stary i Nowy Testament
by: (author)
Największe w Europie słuchowisko radiowe Biblia Audio superprodukcja, które powstało w oparciu o tekst Biblii Tysiąclecia (V wydanie). Tekst Starego i NowegoTestamentu został podzielony na role, a udział w nagraniach wzięli m.in.: Jerzy Trela, Anna Dymna, Krzysztof Globisz, Franciszek Pieczka,... show more
Największe w Europie słuchowisko radiowe Biblia Audio superprodukcja, które powstało w oparciu o tekst Biblii Tysiąclecia (V wydanie).

Tekst Starego i NowegoTestamentu został podzielony na role, a udział w nagraniach wzięli m.in.: Jerzy Trela, Anna Dymna, Krzysztof Globisz, Franciszek Pieczka, Piotr Adamczyk, Artur Żmijewski, Jan Englert, Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Robert Więckiewicz, Miłogost Reczek, Kinga Preis, Edyta Olszówka, Małgorzata Kożuchowska, Anna Seniuk, Roman Kłosowski, Anna Polony, Teresa Budzisz – Krzyżanowska, Piotr Polk, Adam Woronowicz, Krystyna Janda, Mariusz Benoit, Miłogost Reczek, Wojciech Malajkat, Cezary Żak i wielu innych, w tym także cywile, czyli osoby, które nie są aktorami.

Do całego materiału powstało pełne udźwiękowienie, dźwiękowe efekty specjalne, a także oryginalna muzyka.

Z treści Pisma Świętego nie zostało usunięte żadne słowo, jedynie w dialogach pomiędzy bohaterami nie ma wskazań, który z nich mówi, bo można rozpoznać poszczególne głosy.

Każda z Ksiąg Starego i Nowego Testamentu podzielona została na rozdziały.
show less
Format: audiobook
ISBN: 9788394612238
Minutes: 6780
Edition language: Polski
Category:
Christian
Bookstores:
Books by praca zbiorowa
On shelves
Share this Book
Need help?