logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Bielszy odcień śmierci - Bernard Minier
Bielszy odcień śmierci
by: (author)
4.50 30
Grudzień 2008 roku, dolina w Pirenejach. Wczesnym rankiem pracownicy elektrowni wodnej znajdują na górnej stacji kolejki linowej okaleczone ciało konia. Tego samego dnia młoda absolwentka psychologii obejmuje posadę w ściśle strzeżonym zakładzie psychiatrycznym dla przestępców, położonym w tej... show more
Grudzień 2008 roku, dolina w Pirenejach. Wczesnym rankiem pracownicy elektrowni wodnej znajdują na górnej stacji kolejki linowej okaleczone ciało konia.

Tego samego dnia młoda absolwentka psychologii obejmuje posadę w ściśle strzeżonym zakładzie psychiatrycznym dla przestępców, położonym w tej samej dolinie.

W ciągu kilku dni okolicą wstrząsają kolejne zbrodnie. Śledztwo prowadzi komendant Martin Servaz, czterdziestoletni policjant z Tuluzy, znany ze swej przenikliwości i intuicji. Tym razem przyjdzie mu się jednak zmierzyć z wyjątkowo okrutnym i przebiegłym mordercą. Wkrótce się okaże, że bajkowe górskie miasteczko kryje mrożące krew w żyłach tajemnice. Czy będzie to dla Servaza początek koszmaru?

Zapierająca dech w piersi atmosfera.

Intryga trzymająca w napięciu do granic możliwości.

Wyjątkowa podróż w krainę najgłębiej skrywanych ludzkich lęków.

Pierwsza powieść Miniera to prawdziwe objawienie!  

źródło opisu: Dom Wydawniczy Rebis, 2012
źródło okładki: http://www.rebis.com.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375107654
Publisher: Dom Wydawniczy REBIS
Pages no: 512
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Cirya
Cirya rated it
5.0 Bielszy odcień śmierci
super thriller, ciekawie rozbudowana fabuła, wyraziste postacie, z przyjemnością czyta się takie książki. "Strasznie" mi się podobało :)
SargentoGarcia
SargentoGarcia rated it
4.0 Bielszy odcień śmierci
Muszę przyznać, że podchodziłem do tej książki z pewną ostrożnością. Do tej pory, jeśli dobrze pamiętam, nie trafiłem na książkę francuskiego pisarza która by mnie zachwyciła. Po przeczytaniu pierwszych stron tej książki moja niepewność zaczęła topnieć, bo po chwili zniknąć zupełnie. Książka jest po...
Other editions (1)
Books by Bernard Minier
On shelves
Share this Book
Need help?