logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Biocosmosis: Enone - Edvin Volinski, Nikodem Cabala, Grzegorz Krysiński
Biocosmosis: Enone
by: (author) (author) (author)
ENONE, pierwszy album ze świata BiOCOSMOSiS, zabiera czytelnika na targaną burzami, dziką planetę Erra Neffia. To dom samotnej, mało znaczącej ludzkiej kolonii, stanowiącej przyczółek cywilizacji Entirum. Mroczne pomieszczenia megabudynków osady stają się miejscem niecodziennych wydarzeń na kilka... show more
ENONE, pierwszy album ze świata BiOCOSMOSiS, zabiera czytelnika na targaną burzami, dziką planetę Erra Neffia. To dom samotnej, mało znaczącej ludzkiej kolonii, stanowiącej przyczółek cywilizacji Entirum. Mroczne pomieszczenia megabudynków osady stają się miejscem niecodziennych wydarzeń na kilka lat przed początkiem Wojny o Jedność Entirum.

Z dala od oczu zwierzchników, Guberion Shynak, wojskowy namiestnik Legionu Entirum w stopniu Preventoriana Supremiona, rozpoczyna własne intrygi, by stać się głównym rozgrywającym na Erra Neffia. Jego plany przerywa przybycie niespodziewanego i niemile widzianego gościa - emnicha. Jednakże chytry Guberion zamierza wykorzystać tę wizytę i pogrążyć Planetarda, kosmoracyjnego władcę planety.

Enone, mnich zakonu Equilibrium, przybywa na Erra Neffię, by zachęcić osadników do korzystania z potężnej wiedzy zakonu, a w przyszłości stworzyć klasztor. Misjonarz spodziewa się kłopotów ze strony władz kosmoracyjnych, które są niechętnie nastawione do podwyższania poziomu edukacji. Szczególnie w wykonaniu, znanych z rewolucyjnych idei, emnichów. Ale intuicja ostrzega Enona przed zagrożeniem o wiele potężniejszym i złowrogim niż intrygi Planetarda i Guberiona.  

źródło opisu: http://wydawnictwo-proarte.pl/?19,biocosmosis-enone-w-twardej-oprawie
źródło okładki: http://wydawnictwo-proarte.pl/?19,biocosmosis-enone-w-twardej-oprawie
show less
Format: papier
ISBN: 8392472101
Publisher: ProArte
Pages no: 52
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Edvin Volinski
Books by Nikodem Cabala
Books by Grzegorz Krysiński
Share this Book
Need help?