logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Blog osławiony między niewiastami - Artur Andrus
Blog osławiony między niewiastami
by: (author)
4.00 10
Wybór najlepszych i najśmieszniejszych tekstów Artura Andrusa z jego bardzo popularnego bloga internetowego – swoiste „Dzieła wybrane”. W książce tej oprócz przewrotnych, ironicznych, rozrywkowych, wielokrotnie rymowanych i nierymowanych tekstów blogowych, znajdziemy też wybór autorskich... show more
Wybór najlepszych i najśmieszniejszych tekstów Artura Andrusa z jego bardzo popularnego bloga internetowego – swoiste „Dzieła wybrane”.

W książce tej oprócz przewrotnych, ironicznych, rozrywkowych, wielokrotnie rymowanych i nierymowanych tekstów blogowych, znajdziemy też wybór autorskich tekstów Andrusa-mniej-znanego (m.in. felietony dla policji i lekarzy) oraz Andrusa-bardzo-popularnego (choćby teksty kilku piosenek m.in. „Spałem w Pile, piłem w Spale”, „Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie”, które teraz szturmem zdobywają polskie listy przebojów). Każdą stronę tej książki przenika typowo andrusowska naiwna ironia, Andrus jako rodowity warszawiak z Sanoka jest klasycznym typem sympatycznego cynika, który najchętniej żartuje nie z innych, lecz z samego siebie.  

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2012
źródło okładki: http://www.proszynski.pl/
show less
Format: papier
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 576
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Czytane
Czytane rated it
4.0 Blog osławiony między niewiastami
Nie pamiętam kiedy nie chciałam skończyć czytać książki, bardzo się starałam. Nie pamiętam też, kiedy tak śmiałam się czytając. Polecam każdemu smutasowi, zwłaszcza teraz - nadchodzi jesień.
Other editions (1)
Books by Artur Andrus
On shelves
Share this Book
Need help?