logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Blondynka, jaguar i tajemnica Majów - Beata Pawlikowska
Blondynka, jaguar i tajemnica Majów
by: (author)
2.43 35
Samotna wyprawa przez Gwatemalę. Miesiąc spędzony w podróży po najdalszych zakątkach Imperium Majów. Autorka w jednym z najbardziej niebezpiecznych krajów świata podąża tropem tajemnicy Majów, odkrywając prawdę na temat legendarnych Kryształowych Czaszek, Atlantydy, kalendarza Majów oraz końca... show more
Samotna wyprawa przez Gwatemalę. Miesiąc spędzony w podróży po najdalszych zakątkach Imperium Majów. Autorka w jednym z najbardziej niebezpiecznych krajów świata podąża tropem tajemnicy Majów, odkrywając prawdę na temat legendarnych Kryształowych Czaszek, Atlantydy, kalendarza Majów oraz końca świata, który ma nastąpić w grudniu 2012 roku.
- W podróży bywa tak samo jak w życiu - pisze Beata Pawlikowska. - Czasem wyruszasz w drogę, mając jasno określony cel, a kiedy tam dotrzesz, okazuje się, że wcale nie wiedziałeś, dokąd tak naprawdę zmierzasz.
Trasa jej samotnej wędrówki prowadziła przez Rzekę Skorpionów, Dom Ognia, Lodu, Ciemności i Ostrzy, przez Jaskinię Nietoperzy i Krainę Strachu zwaną Xibalba, by doprowadzić ostatecznie do... celu.  
show less
Format: papier
ISBN: 9788375960921
Publisher: G+J RBA, National Geographic
Pages no: 256
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
PijanaPoMalinach
PijanaPoMalinach rated it
3.5 "BLONDYNKA, JAGUAR I TAJEMNICA MAJÓW" Beata Pawlikowska
Beata Pawlikowska znana podróżniczka, która inspiruje nas do odkrywania nowych horyzontów. Autorka wielu książek podróżniczych oraz kursów do nauki języków obcych. Drobna blondynka o powalającym uśmiechu i dobrych oczach. Kobieta, która niczego się nie boi podróżując często samotnie na inne kontynen...
arturoschodzinski
arturoschodzinski rated it
1.5 Blondynka, jaguar i tajemnica Majów
Wielokrotnie podczas moich podróży miałem okazje weryfikować to co wcześniej czytałem. Tak też było w przypadku tej książki. Autorka ma tendencję do naciągania.
Other editions (4)
Books by Beata Pawlikowska
On shelves
Share this Book
Need help?