logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Coldplay. Życie w trasie - Matt McGinn
Coldplay. Życie w trasie
by: (author)
3.00 10
Coldplay, jakiego nie znaliście. Absolutnie niewiarygodna, choć zupełnie prawdziwa historia kultowego zespołu oczami przyjaciela i roadie! Coldplay. Życie w trasie to opowieść o życiu i pracy razem z gwiazdami światowego formatu. Przeczytacie o podróżach, występach, zespole i relacjach w nim... show more
Coldplay, jakiego nie znaliście. Absolutnie niewiarygodna, choć zupełnie prawdziwa historia kultowego zespołu oczami przyjaciela i roadie!

Coldplay. Życie w trasie to opowieść o życiu i pracy razem z gwiazdami światowego formatu. Przeczytacie o podróżach, występach, zespole i relacjach w nim panujących, o sławie, triumfach i porażkach oraz o wspólnie wypitym piwie po trudnym, obfitującym w przygody dniu.

Życie w trasie jest książką wyjątkową, tak jak Coldplay jest wyjątkowym zespołem. Muzycy przebyli długą i bardzo wyboistą drogę – od występów w małych klubach po koncerty na wielotysięcznych stadionach, a ich wierny roadie był przy nich przez cały czas, wspierając w trudnych chwilach i świętując te dobre.

Matt McGinn opowiada niesamowite historie, w które czasami naprawdę niełatwo uwieżyć. Huragany, fale upałów, pościgi helikopterem i prywatnym odrzutowcem, szaleni łowcy kostek gitarowych – to zaledwie wierzchołek góry lodowej, jaką jest Życie w trasie. Lecz niezależnie od przeszkód przedstawienie musi przecież trwać!  

źródło opisu: http://www.wsqn.pl/ksiazki/coldplay-zycie-w-trasie/
źródło okładki: http://www.wsqn.pl/ksiazki/coldplay-zycie-w-trasie/
show less
Format: papier
ISBN: 9788379242146
Publisher: Sine Qua Non
Pages no: 256
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
agapilecka
agapilecka rated it
3.0 Coldplay. Życie w trasie
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pracy roadie - to książka dla Ciebie. Jeśli chcesz wiedzieć czegoś więcej na temat grupy Coldplay – to też książka dla Ciebie, choć nie uzyskasz z niej tylu informacji, ile wycisnąłbyś z typowej biografii. Nie mniej uważam, że jest to lektura godna polecen...
Books by Matt McGinn
On shelves
Share this Book
Need help?