logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Córka krwawych - Anne Bishop
Córka krwawych
by: (author)
2.56 40
W świecie Mrocznego Królestwa, przepełnionego zdradą i korupcją, zasady ustalają Krwawi a rasa czarownic i czarnoksiężników, których moc określają magiczne kamienie...Przed ponad 700 laty, czarownica sabatów Klepsydry, ujrzała spełniającą się starożytną przepowiednię a nadejście najpotężniejszej... show more
W świecie Mrocznego Królestwa, przepełnionego zdradą i korupcją, zasady ustalają Krwawi a rasa czarownic i czarnoksiężników, których moc określają magiczne kamienie...Przed ponad 700 laty, czarownica sabatów Klepsydry, ujrzała spełniającą się starożytną przepowiednię a nadejście najpotężniejszej Królowej w historii Krwawych a żywego mitu, Czarownicy, która posiadać będzie więcej mocy, niż sam Wielki Lord Piekła. Do walki o względy młodej Jaenelle staną trzej odwieczni wrogowie, którzy wiedzą jak wielka moc kryje się za błękitnymi oczami niewinnej dziewczyny.Bezlitosna gra, w której główną bronią są magia, miłość i nienawiść właśnie się rozpoczęła.  

źródło opisu: Wydawnictwo INITIUM, 2008
źródło okładki: http://www.initium.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788392732204
Publisher: Initium
Pages no: 366
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
ChanLee
ChanLee rated it
0.5 Annie Bishop - Córka krwawych
1/10 - BEZNADZIEJNA Pedofilia się tam szerzy i nikomu nie przeszkadza, a ja nadal zastanawiam się, jak inni mogli przetrwać kilkaset stron z przygodami cudownej dziewczynki pokroju Mary Sue. Nie dałam rady.
jagusgda
jagusgda rated it
3.0 Córka krwawych
Na początku ciężko było mi się zorientować w akcji, książka napisana jest w oryginalny sposób (co jest oczywiście jej walorem), ale gdy już "wczytamy" się w nią dobrze, czyta się w miarę szybko i całkiem przyjemnie :)
Other editions (1)
Books by Anne Bishop
On shelves
Share this Book
Need help?