logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Córka słońca - Barbara Wood
Córka słońca
by: (author)
3.50 15
Autorka przenosi czytelnika dziewięć wieków wstecz w świat kultury prekolumbijskiej. Z typowym dla siebie rozmachem i sprawnością warsztatu tworzy fascynującą sagę o miłości i namiętności, osadzoną w egzotycznej scenerii kultury Anasazi. Siedemnastoletnia Hoshitiwa trafia na dwór Mrocznego Pana.... show more
Autorka przenosi czytelnika dziewięć wieków wstecz w świat kultury prekolumbijskiej. Z typowym dla siebie rozmachem i sprawnością warsztatu tworzy fascynującą sagę o miłości i namiętności, osadzoną w egzotycznej scenerii kultury Anasazi. Siedemnastoletnia Hoshitiwa trafia na dwór Mrocznego Pana. Swoją niezwykłą urodą i temperamentem młodziutka garncarka podbija serce samego władcy Tolteków, Jakála, tym samym narażając się możnym i wpływowym rywalom. Osamotniona, zdana tylko na siebie Hoshitiwa musi stoczyć walkę, by ratować siebie i odkryć swoje prawdziwe powołanie, wyznaczone przez bogów.  

źródło opisu: Wydawnictwo Książnica, 2008
źródło okładki: http://publicat.pl/ksiaznica/oferta/literatura-wsp...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788324576548
Publisher: Książnica
Pages no: 590
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
ChanLee
ChanLee rated it
1.5 Córka słońca
3/10 - SŁABA Nie znoszę takich przeskoków czasowych. A już szczególnie, gdy bohaterowie pierwszej części, już w tej drugiej się nie pojawiają, bo są zastąpieni przez innych i do tego nudnych.
Other editions (1)
Books by Barbara Wood
On shelves
Share this Book
Need help?