logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Czarna Włócznia - Nik Pierumow, Ник Перумов, Eugeniusz Dębski, Ewa Dębska
Czarna Włócznia
by: (author) (author) (author) (author)
1.00 5
Przez trzy wieki od zakończenia Wojny o Pierścień twierdza Nieprzyjaciela leżała w gruzach, pokój i dobrobyt zagościły na stałe w krajach Zachodu. Ostatni magowie i potężni władcy, uśpieni spokojem, zlekceważyli zapowiedzi nadciągającego nieszczęścia. Podejrzani włóczędzy pojawili się w zajazdach... show more
Przez trzy wieki od zakończenia Wojny o Pierścień twierdza Nieprzyjaciela leżała w gruzach, pokój i dobrobyt zagościły na stałe w krajach Zachodu. Ostatni magowie i potężni władcy, uśpieni spokojem, zlekceważyli zapowiedzi nadciągającego nieszczęścia. Podejrzani włóczędzy pojawili się w zajazdach Shire’u, a ELFICKIE OSTRZE jarzyło się w dłoni hobbita Folka niespokojnym błękitnym płomieniem.
Trzej wojownicy wędrują po błotnistych szlakach Śródziemia. Tropią Olmera, Króla bez Królestwa, ostatniego władcę Pierścienia Mroku. Dookoła wszystko płonie w ogniu wszechogarniającej wojny i tylko cud może uratować obrońców świata przed gniewem tego, który zamierzył się, by zadać cios Czarną Włócznią.
show less
Format: paperback
ISBN: 8373371516
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 669
Edition language: Polski
Series: Pierścień Mroku (#2)
Bookstores:
Books by Ник Перумов
Books by Nik Pierumow
Books by Ewa Dębska
Books by Eugeniusz Dębski
On shelves
Share this Book
Need help?