logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Czarne sekundy - Karin Fossum
Czarne sekundy
by: (author)
3.50 10
„Czarne sekundy” to kolejny na polskim rynku i długo wyczekiwany tom przygód inspektora Sejera, autorstwa Karin Fossum, uznawanej za norweską królową zbrodni. Seria o przygodach inspektora Sejera wydawana jest na całym świecie i od lat uznawana za jedną z najciekawszych serii kryminalnych. To... show more
„Czarne sekundy” to kolejny na polskim rynku i długo wyczekiwany tom przygód inspektora Sejera, autorstwa Karin Fossum, uznawanej za norweską królową zbrodni.

Seria o przygodach inspektora Sejera wydawana jest na całym świecie i od lat uznawana za jedną z najciekawszych serii kryminalnych.

To pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników kryminału. Nie tylko skandynawskiego!

***
Ida Joner jedzie swoim nowiutkim rowerem kupić słodycze. Sympatyczna, szczęśliwa dziewczynka niedługo będzie świętować dziesiąte urodziny.

Kiedy jej powrót do domu opóźnia się o ponad pół godziny, jej matka, Helga Joner, zaczyna się niepokoić. Dzwoni do przyjaciół córki i do sklepu, ale małej Idy nikt nie widział. Rodzina zawiadamia policję i wyrusza na poszukiwania zaginionego dziecka. Najgorszy koszmar matki właśnie staje się rzeczywistością.

Setki ochotników przeczesują okolicę, ale nigdy nie ma śladu Idy ani jej roweru. Rodzina jest już na skraju psychicznego załamania, media rozpętują szaleństwo, lecz Inspektor Sejer zachowuje spokój, dodając matce otuchy. On także sądzi, że to bardzo zagadkowa sprawa. Zazwyczaj zaginione dzieci odnajdują się w ciągu czterdziestu ośmiu godzin, a Ida Joner zniknęła bez śladu.  

źródło opisu: Wydawnictwo Papierowy Księżyc, 2012
źródło okładki: http://www.papierowyksiezyc.pl/
show less
Format: papier
ISBN: 9788361386230
Publisher: Papierowy Księżyc
Pages no: 300
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
ksiazki-milki
ksiazki-milki rated it
3.5 "CZARNE SEKUNDY" - KARIN FOSSUM
Tytuł: Czarne sekundyTytuł oryginału: Svarte SekunderCykl: Konrad SejerAutor: Karin FossumWydawnictwo: Papierowy KsiężycIlość stron: 316 Czarne sekundy to najnowsza na polskim rynku i długo wyczekiwana powieśćnorweskiej autorki Karin Fossum, uznawanej za norweską królową zbrodni, którejpowieści zo...
Other editions (1)
Books by Karin Fossum
On shelves
Share this Book
Need help?