logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Czerwone światło hańby - Graham Masterton, Grzegorz Kołodziejczyk, Roch Siemianowski
Czerwone światło hańby
by: (author) (translator) (narrator)
2.50 10
Z zapuszczonego mieszkania w irlandzkim mieście dochodzi jęk. Zwierzęcia? Człowieka? Agent nieruchomości i jego klient trafiają na makabryczny widok: rozkładające się zwłoki czarnoskórego mężczyzny z obciętymi dłońmi i odstrzeloną częścią głowy, a przy nich kilkunastoletnia wygłodzona i... show more
Z zapuszczonego mieszkania w irlandzkim mieście dochodzi jęk. Zwierzęcia? Człowieka?

Agent nieruchomości i jego klient trafiają na makabryczny widok: rozkładające się zwłoki czarnoskórego mężczyzny z obciętymi dłońmi i odstrzeloną częścią głowy, a przy nich kilkunastoletnia wygłodzona i przerażona dziewczynka.

Ofiarą jest podejrzany typ powiązany z prężnie działającą w Cork branżą usług seksualnych. Bez takich ludzi świat z pewnością byłby lepszy… Nadkomisarz Katie Maguire nie może się uwolnić od tej myśli, ale jest przecież policjantką. Ma łapać morderców, a nie przyglądać się bezradnie, jak ci sami wymierzają sprawiedliwość.

Zaczyna podejrzewać, że ostatecznym celem zabójcy może być rządzący miejscowym seksbiznesem Michael Gerrety. Człowiek poza zasięgiem wymiaru sprawiedliwości. Człowiek, którego Katie od lat nie może dopaść.

Teraz wystarczyłoby tylko poczekać i pozwolić, by sprawiedliwość wymierzył ktoś inny.
show less
Format: audiobook
Publisher: Albatros
Minutes: 711
Edition language: Polski
Series: Katie Maguire (#3)
Bookstores:
Community Reviews
Booka
Booka rated it
2.5 Czerwone światło hańby
CYKL: "KATIE MAGUIRE" (TOM 3)W trzecim tomie z cyklu, nadkomisarz Katie Maguire musi zmierzyć się z seryjnym mordercą mężczyzn, którzy parają się profesją sutenera.Początek trzeciego tomu jest ciekawy, z czasem jednak - gdy pojawiają się kolejne ofiary - książka staje się przewidywalna. Zakończenie ...
Books by Graham Masterton
Books by Grzegorz Kołodziejczyk
Books by Roch Siemianowski
On shelves
Share this Book
Need help?