logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Decathexis - Łukasz Śmigiel
Decathexis
by: (author)
3.00 10
W roku 1888, w świecie Kirkegaardu, religią panującą jest Śmierć, której podporządkowano każdy aspekt ludzkiego życia. Właśnie w takich realiach o sens istnienia walczą główni bohaterowie – młody tanatolog Jon Pendergast, człowiek o błyskotliwym umyśle i nieprzeciętnej wiedzy na temat zmarłych,... show more
W roku 1888, w świecie Kirkegaardu, religią panującą jest Śmierć, której podporządkowano każdy aspekt ludzkiego życia. Właśnie w takich realiach o sens istnienia walczą główni bohaterowie – młody tanatolog Jon Pendergast, człowiek o błyskotliwym umyśle i nieprzeciętnej wiedzy na temat zmarłych, oraz jego dobry przyjaciel, pierwszy szermierz królowej – Tancerz Śmierci, Danse Macabre.

Bohaterowie starają się rozwiązać zagadkę zmarłych, którzy w niewyjaśniony sposób znikają z cmentarzy. Wiele wskazuje na to, że za mroczną tajemnicą stoi tajemniczy Kościół Morii i jego najwyższy kapłan Abaddon La Roche.

Zanurz się w ponury świat Decathexis i dowiedz się, dlaczego trupy lepiej palić, a nie zakopywać w ziemi. Poznaj mroczną tajemnicę sprzed wieków i prastare zło, którego nie pokonają ani półtoraręczny miecz fechmistrza, ani muszkiety żołnierzy Czarnego Hufca.

Nadchodzi Matka Śmierć i wkrótce wszyscy będziemy musieli przeżyć własne DECATHEXIS...  
show less
Format: papier
ISBN: 9788361725145
Publisher: Grasshopper
Pages no: 264
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
A--
A-- rated it
3.0 Decathexis
Kropelka trupiego jadu Recenzja książki Decathexis. (Łukasz Śmigiel) Ocena: 6/10 Odczucia: 5/10 Książka niewielka i powiedzmy sobie uczciwie, średnia, ale jednak z pewnych względów ciekawa. Świat opisany w niej opętany jest kultem śmierci. Śmierć wydaje się najwyższą religią, kierującą zarówno postę...
Books by Łukasz Śmigiel
On shelves
Share this Book
Need help?