logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Design management. Zarządzanie wzornictwem - Beata Bochińska, Jerzy Ginalski, Łukasz Mamica, Anna Wojciechowska
Design management. Zarządzanie wzornictwem
by: (author) (author) (author) (author)
Podręcznik (246 str.) dla studentów, słuchaczy studiów podyplomowych, kursów i szkoleń, opracowany w ramach projektu Instytutu Wzornictwa Przemysłowego „Zaprojektuj Swój Zysk”, współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. ... show more
Podręcznik (246 str.) dla studentów, słuchaczy studiów podyplomowych, kursów i szkoleń, opracowany w ramach projektu Instytutu Wzornictwa Przemysłowego „Zaprojektuj Swój Zysk”, współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Dwadzieścia lat temu wyzwaniem dla przedsiębiorców było zbudowanie sieci dystrybucji, by dostarczyć produkt klientowi. Dzisiaj w dobie galerii handlowych i hipermarketów problemem jest wyróżnienie produktu na półce. Zarówno wówczas, jak i teraz rozwiązaniem jest przedsiębiorczość i innowacja. Dwadzieścia lat temu nasz podręcznik zarządzania wzornictwem byłby fanaberią, dzisiaj zwarta w nim wiedza jest kluczowa dla przetrwania na rynku.
show less
ISBN: 9788393007769
Publisher: IWP Warszawa
Pages no: 246
Edition language: Polski
Bookstores:
Books by Anna Wojciechowska
Books by Beata Bochińska
Books by Jerzy Ginalski
Books by Łukasz Mamica
On shelves
Share this Book
Need help?