logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dieta (nie) życia - Karolina Otwinowska, Agnieszka Mazur
Dieta (nie) życia
by: (author) (author)
3.33 15
Wstrząsająca, autentyczna historia dziewczyny, która od dziesięciu lat walczy z anoreksją. Jako dwudziestolatka po sześciu hospitalizacjach i kilku próbach samobójczych postanowiła opowiedzieć o koszmarze choroby. Punktem zwrotnym okazała się śmierć bliskiej jej osoby, także chorującej na... show more
Wstrząsająca, autentyczna historia dziewczyny, która od dziesięciu lat walczy z anoreksją. Jako dwudziestolatka po sześciu hospitalizacjach i kilku próbach samobójczych postanowiła opowiedzieć o koszmarze choroby. Punktem zwrotnym okazała się śmierć bliskiej jej osoby, także chorującej na zaburzenia jedzenia. Aby ostrzec innych, Karolina Otwinowska wyciągnęła na światło dzienne najintymniejsze szczegóły swego życia z chorobą i opisała z okrutną dokładnością kodeks wyniszczającej ciało i duszę anoreksji.  

źródło opisu: Wydawca
show less
Format: papier
ISBN: 9788310115843
Publisher: Nasza Księgarnia
Pages no: 198
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Książkowo czyta
Książkowo czyta rated it
3.5 Dieta (nie) życia
Wstrząsający pamiętnik, ukazuje czytelnikowi jak krok po kroku bezlitośnie i nieubłaganie anoreksja potrafi zawładnąć ciałem i duszą. Autorka opisuje wiele prób uporania się z tą często zabójczą chorobą.
Books by Karolina Otwinowska
Books by Agnieszka Mazur
On shelves
Share this Book
Need help?