logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dni Ciemności - Rainer M. Schröder
Dni Ciemności
by: (author)
3.00 10
Znakomita powieść niemieckiego autora bestsellerów, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Wiekowy klasztor Himmerod w dolinie rzeki Salm. Oaza ciszy i pokoju. Mimo to za grubymi murami zaczyna dziać się coś przerażającego... Dlaczego brat Paulinus popełnia samobójstwo, rzucając się z... show more
Znakomita powieść niemieckiego autora bestsellerów, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Wiekowy klasztor Himmerod w dolinie rzeki Salm. Oaza ciszy i pokoju. Mimo to za grubymi murami zaczyna dziać się coś przerażającego... Dlaczego brat Paulinus popełnia samobójstwo, rzucając się z chóru? I co stoi za zbezczeszczeniem ołtarza? Brat Thomasius rozpoczyna dochodzenie, ale im głębiej dociera, tym więcej pojawia się pytań i tajemnic. Aż w klasztornej bibliotece wpada na pewien trop...Rainer M. Schröder, ur. w 1951 r., po studiach i pracy w różnych zawodach od roku 1977 mieszka i tworzy w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Zapalony podróżnik; podczas licznych wędrówek dotarł do wielu niezwykłych zakątków świata. Jest jednym z najlepszych niemieckich autorów powieści historycznych. Jego pracę wielokrotnie nagradzano, w tym m.in. renomowaną nagrodą literacką ?Buxtehuder Bulle?.
show less
Format: papier
ISBN: 9788362252237
Publisher: Telbit
Pages no: 196
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
lipiecp
lipiecp rated it
3.0 Dni Ciemności
Ciekawa, chodź "ciężko" się rozpędza i często "ostrzega" przed ewentualnymi zaskoczeniami. Książka stosunkowo, krótka a szkoda bo w momencie kiedy zaczyna wciągać i robić się ciekawie nieubłaganie zaczynamy zbliżać się do końca.
Books by Rainer M. Schröder
On shelves
Share this Book
Need help?