logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dom i książki - Jan Czekaj, Alan Powers
Dom i książki
by: (author) (translator)
4.00 10
Inspirująca książka, praktyczna i dbająca o zachowanie stylu we wnętrzu - zarówno dla mieszkających w dużych domach, jak i w niewielkich mieszkaniach. Ponad 150 pomysłów na miejsce na książki, w typowych i nietypowych miejscach - od pokoju bibliotecznego po kuchnię i łazienkę. Praktyczne porady,... show more
Inspirująca książka, praktyczna i dbająca o zachowanie stylu we wnętrzu - zarówno dla mieszkających w dużych domach, jak i w niewielkich mieszkaniach.
Ponad 150 pomysłów na miejsce na książki, w typowych i nietypowych miejscach - od pokoju bibliotecznego po kuchnię i łazienkę.
Praktyczne porady, jak dbać o książki i jak samemu zbudować rozmaite regały.
Niezwykła książka o urządzaniu wnętrz, adresowana do tych miłośników książek, którzy nigdy nie pozbędą się żadnej z nich, a nie mogą sobie poradzić z ułożeniem wciąż rosnących zbiorów we własnym mieszkaniu.  

źródło opisu: Elipsa, 2000
źródło okładki: zdjęcie autorskie
show less
Format: paperback
ISBN: 8386893923
Publisher: Elipsa
Pages no: 144
Edition language: Polski
Category:
Self Help
Bookstores:
Community Reviews
Abdita
Abdita rated it
4.0 Dom i książki
Album na poprawę nastroju dla tych, którzy książek używają nie tylko do czytania ale w równym stopniu do dotykania, oglądania, podziwiania i którym sam widok książek nie jest obojętny. Można oczywiście czerpać stąd pomysły na układanie książek i różne ciekawe schowki, półki itp. ale można po prostu ...
Books by Alan Powers
Books by Jan Czekaj
On shelves
Share this Book
Need help?