logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Dotyk Ciemności - Christina Dodd
Dotyk Ciemności
by: (author)
4.50 15
ysiąc lat temu wojownik przemierzający rosyjskie stepy ubił interes z diabłem. W zamian za zdolność do przemiany w dzikie zwierzę, Konstantine zaprzedał mu duszę swoją oraz swych potomków. Przystojny i wpływowy Rurik Wilder ma wyjątkową zdolność przemiany w groźnego, drapieżnego ptaka, ale ten... show more
ysiąc lat temu wojownik przemierzający rosyjskie stepy ubił interes z diabłem. W zamian za zdolność do przemiany w dzikie zwierzę, Konstantine zaprzedał mu duszę swoją oraz swych potomków.

Przystojny i wpływowy Rurik Wilder ma wyjątkową zdolność przemiany w groźnego, drapieżnego ptaka, ale ten dar dotąd niósł za sobą tylko śmierć i zniszczenie. Nareszcie ma szansę, by się zrehabilitować i złamać pakt z diabłem, który przez wieki zniewalał jego rodzinę.

Na drodze do celu staje kobieta: Tasya Hunnicutt, fotoreporterka żądna zemsty na zamachowcach, którzy wymordowywali jej rodzinę. Zamachowcy, [...] jak niosła wieść, obdarzeni byli mocą, jakiej nie powinni mieć ludzie.  

źródło opisu: [Lucky, 2009]
show less
Format: papier
ISBN: 9788360177877
Publisher: Lucky
Pages no: 290
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
smag
smag rated it
5.0 Dotyk Ciemności
Cóż mogę o niej napisać... Jedynie tyle - żałuję, że tyle czasu z nią zwlekałam! Końcówka zaskakująca. Dużo akcji. Lekkie wytchnienia pomiędzy nimi. Losy miłości głównych bohaterów zaskakujące. A wmieszanie we wszystko duchów Dimitru nadało książce nowych "barw". Teraz nie pozostaje mi nic innego, j...
Books by Christina Dodd
On shelves
Share this Book
Need help?