logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Enjoy Your Stay (Sugartown #2) - Carmen Jenner
Enjoy Your Stay (Sugartown #2)
by: (author)
3.83 15
Ostatnią rzeczą, jakiej spodziewała się Holly to zajście w ciążę w wieku dziewiętnastu lat i zostanie kompletnie samą. Kiedy Coop zostawił ją, aby zrealizować swoje marzenia, by zostać gwiazdą rocka, to zostawił po sobie swój mały kawałek. Holly żałuje, że to zrobił. Jackson wolałby, aby tego nie... show more
Ostatnią rzeczą, jakiej spodziewała się Holly to zajście w ciążę w wieku dziewiętnastu lat i zostanie kompletnie samą. Kiedy Coop zostawił ją, aby zrealizować swoje marzenia, by zostać gwiazdą rocka, to zostawił po sobie swój mały kawałek.
Holly żałuje, że to zrobił.
Jackson wolałby, aby tego nie zrobił.
Jackson Rowe próbował wypełnić swoją pustkę po stracie rodziny przez picie, pieprzenie kogo popadnie i w następstwie łamiąc kobietom serca. Przeprowadzenie się do Sugartown powinno był łatwe, ale nie liczył się z faktem, że jego dawne zainteresowanie Holly wciąż będzie żywe i dawało mi kość - i z całą pewnością nie spodziewał się, że będzie w ciąży z innym mężczyzną.
Obydwoje doprowadzają się do szaleństwa, a jednak nie potrafią się trzymać od siebie z dala.
Kiedy stare płomienie odżywają, a stare rany zostają rozdrapane, to czy ułoży się dwójce ludzi tak od siebie różnych? Czy przez swój upór tylko bardziej się od siebie odsuną?


Ostrzeżenie: Książka przeznaczona dla czytelników 18+. Zawiera niepokój, całą masę wulgaryzmów, zapalczywą australijską przyrodę i wiele seksu w ciąży.  

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/18457632-enjoy-your-stay
źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/18457632-enjoy-your-stay
show less
Format: papier
Publisher: brak
Edition language: English
Bookstores:
Community Reviews
smag
smag rated it
4.0 Enjoy Your Stay (Sugartown #2)
I choć główna bohaterka denerwowała mnie strasznie, pokochałam tą część. I płakałam jak bóbr. Zwłaszcza za Sammym i Snickersem. Zwłaszcza za tym ostatnim. Naprawdę warto sięgnąć po tę pozycję wieczorem i spędzić z nimi całą noc.
Books by Carmen Jenner
On shelves
Share this Book
Need help?