logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Fistaszki zebrane: 1959-1960 - Charles M. Schulz
Fistaszki zebrane: 1959-1960
by: (author)
4.00 10
Świat "Fistaszków" to mikrokosmos, mała komedia ludzka zaŹrówno dla czytelnika naiwnego, jak i wyrobionego. Umberto Eco Pierwsza dekada "Fistaszków" dobiega końca! Z tej okazji w świecie Schulza pojawia się nowa postać - Sally, siostra Charliego Browna. Lucy zaczyna udzielać porad... show more
Świat "Fistaszków" to mikrokosmos, mała komedia ludzka zaŹrówno dla czytelnika naiwnego, jak i wyrobionego.
Umberto Eco

Pierwsza dekada "Fistaszków" dobiega końca! Z tej okazji w świecie Schulza pojawia się nowa postać - Sally, siostra Charliego Browna. Lucy zaczyna udzielać porad psychiatrycznych, Linus zakochuje się na krótko i bez wzajemności w nauczycielce, a Snoopy toczy walkę z budowniczymi autostrady mającej przebiegać przez środek jego budy.

Ten tom zawiera również dwie najsłynniejsze historyjki obrazkowe Schulza: o chmurach, którą autor uważał za swoją ulubioną, i tę o szczęściu, które jest jak ciepły szczeniak.
show less
Format: hardcover
ISBN: 9788310119162
Publisher: Nasza Księgarnia
Pages no: 323
Edition language: Polski
Series: Complete Peanuts (#5)
Bookstores:
Community Reviews
Books > TV
Books > TV rated it
The Peanuts anthologies are an excellent look back at our childhood through the eyes of Charlie Brown and gang. 1959-1960 brings us the birth of Charlie Brown's sister , the great pumpkin, and of course Snoopy.
Books by Charles M. Schulz
On shelves
Share this Book
Need help?