logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Grób z niespodzianką - Charlaine Harris
Grób z niespodzianką
by: (author)
5.00 5
Martwi nie czują, ale czekają. Na kobietę, której piorun usmażył mózg. Harper jest poszukiwaczem ciał. Takim Nieboszczykowym Licznikiem Geigera. Specyficzny talent do odnajdywania zwłok - swój szósty, grobowy zmysł - zyskała po porażeniu piorunem. Jest jedną z nielicznych osób na Ziemi, które... show more
Martwi nie czują, ale czekają. Na kobietę, której piorun usmażył mózg.

Harper jest poszukiwaczem ciał. Takim Nieboszczykowym Licznikiem Geigera. Specyficzny talent do odnajdywania zwłok - swój szósty, grobowy zmysł - zyskała po porażeniu piorunem. Jest jedną z nielicznych osób na Ziemi, które przeżyły takie „pieszczoty”.
Stała już nad wieloma dołami, w których porzucono lub ukryto zwłoki różnych nieszczęśników. Także nad grobami, w których razem ze zmarłymi spoczęły tajemnice ich zgonu. Skupiona nad ludzkimi szczątkami, widziała wiele śmierci.
Ale ta mogiła zaskoczyła nawet ją. Tłokiem oraz natłokiem spraw, które nie pozwoliły zmarłym spoczywać w pokoju. A żywych zmuszały do… powiększenia grona nieboszczyków. I tak, z okolic cmentarnego horroru, wkraczamy w zaklęte rewiry rasowego kryminału.  

źródło opisu: www.fabryka.pl
źródło okładki: www.fabryka.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375740622
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 320
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
ksiazki-milki
ksiazki-milki rated it
5.0 "GRÓB Z NIESPODZIANKĄ" - CHARLAINE HARRIS
Tytuł: Grób z niespodziankąTytuł oryginału: Grave SurpriseCykl: Harper ConnellyAutor: Charlaine HarrisWydawnictwo: Fabryka słówIlość stron: 320 Martwinie czują,ale czekają.Na kobietę,której piorunusmażyłmózg.Harper jest poszukiwaczem ciał. TakimNieboszczykowym Licznikiem Geigera.Szósty "grobowy" z...
Books by Charlaine Harris
On shelves
Share this Book
Need help?