logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Haker. Prawdziwa historia szefa cybermafii - Kevin Poulsen
Haker. Prawdziwa historia szefa cybermafii
by: (author)
3.67 30
Historia człowieka, który przejął kontrolę nad cyberprzestępczym podziemiem. Max „Iceman” Butler, nie ruszając się sprzed klawiatury, zgromadził dane z blisko dwóch milionów kart kredytowych. Za pomocą sieci podporządkował sobie tysiące oszustów z całego świata i stał się głową cybermafii. ... show more
Historia człowieka, który przejął kontrolę nad cyberprzestępczym podziemiem.


Max „Iceman” Butler, nie ruszając się sprzed klawiatury, zgromadził dane z blisko dwóch milionów kart kredytowych. Za pomocą sieci podporządkował sobie tysiące oszustów z całego świata i stał się głową cybermafii.

Historia Icemana została spisana przez innego hackera - Kevina Poulsena - człowieka, który otrzymał najdłuższy wyrok za hacking w dziejach USA.

Z tej książki dowiesz się, jak przy pomocy faksu, telefonu i odrobiny charyzmy, w łatwy sposób wydobyć od poważnej firmy konsultingowej tysiące dolarów. Poznasz kulisy wojen hackerów. Dowiesz się więcej o ludziach, których ofiarą możesz stać się w każdej chwili.

Historia, która zafascynuje i sprawi, że dwa razy zastanowisz się zanim zapłacisz kartą lub zalogujesz się do swojego konta.

Odważysz się ją przeczytać?  

źródło opisu: Wydawnictwo Znak, 2011
źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3152,tytu...»
show less
Format: papier
ISBN: 9788324016594
Publisher: Znak literanova
Pages no: 304
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
PijanaPoMalinach
PijanaPoMalinach rated it
4.0 Haker. Prawdziwa historia szefa cybermafii
Historia człowieka, który przejął kontrolę nad cyberprzestępczym podziemiem. Max „Iceman” Butler, nie ruszając się sprzed klawiatury, zgromadził dane z blisko dwóch milionów kart kredytowych. Za pomocą sieci podporządkował sobie tysiące oszustów z całego świata i stał się głową cybermafii. Historia ...
Omnispatium
Omnispatium rated it
4.0 Haker. Prawdziwa historia szefa cybermafii
Fascynująca przygoda w wirtualnym świecie hakerskiego półświatka. Nie jest to jednak nic wizjonerskiego, a raczej zapis popisów i historia Maxa Butlera aka. Icemana. Książka wciąga, ale tylko jeśli interesujesz się tematyką komputerową i sieci. To taki Robert Ludlum po ciemnej stronie internetu.
Books by Kevin Poulsen
On shelves
Share this Book
Need help?