logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Herbert. Pan Cogito. Biografia 2 - Andrzej Franaszek
Herbert. Pan Cogito. Biografia 2
by: (author)
W 20. rocznicę śmierci jednego z najwybitniejszych poetów polskich i europejskich XX w. ukaże się MONUMENTALNA BIOGRAFIA ZBIGNIEWA HERBERTA autorstwa Andrzeja Franaszka. Franaszek, autor znakomicie przyjętej w Polsce i na świecie biografii Czesława Miłosza, portretuje Zbigniewa Herberta z... show more
W 20. rocznicę śmierci jednego z najwybitniejszych poetów polskich i europejskich XX w. ukaże się MONUMENTALNA BIOGRAFIA ZBIGNIEWA HERBERTA autorstwa Andrzeja Franaszka.

Franaszek, autor znakomicie przyjętej w Polsce i na świecie biografii Czesława Miłosza, portretuje Zbigniewa Herberta z niezwykłą uważnością i wszechstronnie. Nie pomija tematów trudnych czy kontrowersyjnych, głęboko wczytuje się w korespondencję i prywatne notatki, by na nowo oświetlić twórczość poety. Pogmatwane losy Herberta wpisuje w historyczną panoramę, co sprawia, że z niemal dwóch tysięcy stron wyłania się nie tylko pasjonująca, wielowątkowa opowieść o jednym z najwybitniejszych polskich twórców dwudziestego wieku, ale i epoce, która go kształtowała i inspirowała.
show less
Publisher: Znak
Edition language: Polski
Category:
Biography
Bookstores:
Books by Andrzej Franaszek
On shelves
Share this Book
Need help?