logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Heretyczka - Ayaan Hirsi Ali, Jacek Żuławnik (Tłum.)
Heretyczka
by: (author) (translator)
3.00 5
W swojej najbardziej kontrowersyjnej książce Ayaan Hirsi Ali dowodzi, że jedynym sposobem na powstrzymanie terroryzmu, położenie kresu wojnom o podłożu religijnym oraz represjom dotykającym kobiety i mniejszości co roku pozbawiających życia tysiące ludzi w całym świecie muzułmańskim, jest reforma... show more
W swojej najbardziej kontrowersyjnej książce Ayaan Hirsi Ali dowodzi, że jedynym sposobem na powstrzymanie terroryzmu, położenie kresu wojnom o podłożu religijnym oraz represjom dotykającym kobiety i mniejszości co roku pozbawiających życia tysiące ludzi w całym świecie muzułmańskim, jest reforma religii.
Hirsi Ali, błyskotliwa, charyzmatyczna i bezkompromisowa autorka Niewiernej i Nomadki, twierdzi, że upieranie się przy przeświadczeniu, któremu hołdują nasi przywódcy, iż brutalne czyny islamskich ekstremistów należy oddzielać od będącej dla nich natchnieniem doktryny religijnej, jest po prostu niemądre. Zdaniem Hirsi Ali za tymi działaniami stoi zakorzeniona w islamie ideologia polityczna.
show less
ISBN: 9788380313408
Publisher: Świat Książki
Pages no: 288
Edition language: Polski
Category:
Non Fiction
Bookstores:
Books by Ayaan Hirsi Ali
Books by Jacek Żuławnik (Tłum.)
On shelves
Share this Book
Need help?