logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Historia pana B. - Clive Barker
Historia pana B.
by: (author)
3.25 30
Historia pana B. to znak długo oczekiwanego powrotu Clive'a Barkera, wielkiego mistrza makabry, do klasycznego horroru. Ta zaskakująca i przewrotna powieść, w której średniowieczny diabeł przemawia wprost do czytelnika - tonem na przemian groźnym i uwodzicielskim - to nigdy niepublikowany... show more
Historia pana B. to znak długo oczekiwanego powrotu Clive'a Barkera, wielkiego mistrza makabry, do klasycznego horroru. Ta zaskakująca i przewrotna powieść, w której średniowieczny diabeł przemawia wprost do czytelnika - tonem na przemian groźnym i uwodzicielskim - to nigdy niepublikowany pamiętnik, pochodzący jakoby z 1438 roku. Demon usadowił się wręcz wewnątrz słów tej budzącej grozę i fascynację historii, sprawiając, że sama książka stała się przedmiotem skrywającym groźbę, która w każdej chwili może ujawnić swą moc. Historia pana B., błyskotliwy popis sił nadprzyrodzonych, to opowieść, która w sposób intymny, a zarazem burzący wszelki spokój prowadzi czytelnika ku wstrząsającej prawdzie o walce między Dobrem a Złem, a także o naszej własnej naturze.
show less
Format: papier
ISBN: 9788374697583
Publisher: Prószyński i S-ka
Pages no: 240
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
Tari
Tari rated it
5.0 Historia pana B.
Oryginalna, zwłaszcza jeśli chodzi o narrację. No bo ile książek może pochwalić się tym, że z ich stron ktoś do nas przemawia? Bardzo ciekawy pomysł na horror. Słyszałam sporo krytycznych komentarzy odnośnie zakończenia książki, ale mnie się akurat podobało. Polecam!
Books by Clive Barker
On shelves
Share this Book
Need help?