logo
Wrong email address or username
Wrong email address or username
Incorrect verification code
Infoszok - David Louis Edelman
Infoszok
by: (author)
3.63 20
Nowatorska i prowokacyjna książka z zaskakującym przekazem emocjonalnym Kate Elliott, autorka „Korony Gwiazd” Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal. Epoka myślących maszyn zakończyła się rzezią miliardów ludzi, zwaną „rewolucją autonomiczną”.... show more
Nowatorska i prowokacyjna książka z zaskakującym przekazem emocjonalnym
Kate Elliott, autorka „Korony Gwiazd”

Świat tak fantastyczny, jak Diuna i tak realny, jak najnowszy numer Wall Street Journal.
Epoka myślących maszyn zakończyła się rzezią miliardów ludzi, zwaną „rewolucją autonomiczną”. Późniejsze lata kryzysu i niewyobrażalna nędza zabiły kolejne rzesze ludzkości.

Nastały nowe czasy. Bio-logika zrodziła nową cywilizację. Różnice między światem wirtualnym i rzeczywistym niemal całkowicie się zatarły. Najskuteczniejszą bronią są prezentacje produktów i hasła reklamowe. Najpopularniejszym biznesem - pisanie oprogramowania dla ludzkiej fizjologii. Ciało, umysł i soft stały się jednością.

Natch to młody, szalony i zachłanny rekin bio-logiki. Szef wspinającego się na szczyt feudkorpu, jeden z głównych graczy zbliżającej się rewolucji, która może przeorać świat jak jej poprzedniczki. Niepokojąca wizja świata, który na własne życzenie pozbywa się człowieczeństwa, zachowując najgorsze cechy rodzaju ludzkiego.
Jarosław Grzędowicz, autor „Pana Lodowego Ogrodu”

www.infoquake.net  

źródło opisu: Wydawnictwo Fabryka Słów, 2012
źródło okładki: www.fabrykaslow.com.pl
show less
Format: papier
ISBN: 9788375746921
Publisher: Fabryka Słów
Pages no: 480
Edition language: Polski
Bookstores:
Community Reviews
A--
A-- rated it
4.0 Infoszok
Rzeczywista wirtualność. Żałuję, że nie mogę poświęcić tej recenzji więcej czasu, ale może to i lepiej bo skupię się na rzeczach dla mnie najistotniejszych i będę bardziej subiektywny:) D.L. Edelman stworzył świat przekonujący. Akcja książki rozgrywa się w przyszłości odległej od naszych czasów o ci...
Books by David Louis Edelman
On shelves
Share this Book
Need help?